אור עם נורית

האור באזור בחוץ לנקוט בגישה חדשה. נורות נעליים באיכות גבוהה LED בימים אלה מוארים ומתקדמת בשם הלוגן רוב. אלה מגיעים ללא זוהר, צריבה לא רק לחסוך אנרגיה, אלא גם אמין, די עד 10000 שעות. אור בלי סוף, וכי באופן אמין, עם רק של צריכת חשמל נמוכה. במונחים של תאורה, צורב LED שונים שהאוטובוס כבר את האורות הצתה. בינתיים היא המוקד Halogenstrahlergenauer הקלאסי של שיקוף (reflector) ב- 6o גאה m המפתחות המשמשים, טווחי פשוט לחץ ראש Petzl Myo XP, לזרוק שלהם LED קל מ' 65 עד מאוד בחשכה.

עם זאת, לאחר 25 שניות Myo XP מפחיתה את הביצועים באופן אוטומטי, ווטס שלושה חזקה הוביל כדי למנוע נזק חום. אבל זה אפילו derated כ מאוד כמו Halogeleuchten. לא רק מרחק, אלא גם באזור, אשר היה תמיד טווח רחוק פיזור הוביל. לכן המנורות עדיין בבירור נעליים, לרכז חלק מהיצרנים אור את לד מהמפעל. אלה אור ניתן להתאים אבל לא מתקדם.

השני Myo XP. כאן, Petzl ניגש כדי טריק מבריק כדי לספק אור בבירור כיצד לסגור. ' מפזר ' של klappbare לפני המרת ארוזות קשה אור ספוט בהירים פזורים. היתרון הגדול ביותר של נורית מציג רק כאשר התנאי. מרשים זה מוכיח שסילבה עם ערכת סוללה עבור whopping 10 שעות היא קרן גבוהה מספיק. מעומעם, הוא מגיע גם 60 שעות, שבו היא הוכה על-ידי XP Myo Petzl בנקודה זו. אורות המנורה של 230 שעות LED זה יותר מאשר מספיק אור להליכה או קמפינג ציור. לשם השוואה, האור הלוגן משקל מספק רק ארבע שעות, עם מספר זהה של סוללות. Leuchpower, המצב שלה. הטיפול המנורה להיות. חיוג גדול ב- Myolite 3 מראה מאוד ארגונומית. מודל זה כולל גם מושב נוח. דבר לידי ביטוי או תקוע, בעיקר אחד אפילו לא לדעת כי זה מנורה. בהמתקנים, מנורות שונים מציעים רק את צרכי חשופים,-off לעבור, שתי רמות עוצמת הארה. An­dere מודלים bie­ten אפילו אות מהבהב בנוסף מספר רמות של אור למקרי חירום, כמו גם של הגנה מעולה זוהר המונע את נורית LED דרך דיור מנורה על האף ועל לחייה של מפלי Tr?­Gers, וכך מסתירה אותו. עוד יותר, אתה מרוצה אך מחוון מצב הסוללה של לופן קדמי, מציג את הזמן הנותר של מנורה, כך מזהיר מפני הפסקת חשמל פתאומית. סילביו פרטי גראופנר (ב) biwakscharte.de