איך לעשות כסף

המצב הכלכלי היום עצוב, עצוב. ואחד הענפים, וזה כמעט מצליח לגמרי "מכוסה עם קערת נחושת" – הבנייה. רק לפני שנה לכל מי קושרו עם הבנייה, הזמנות רכש, והכסף יכול להיות אומרים, הפילה – כיסים רק תחליפים. אני עצמי כבר מחכה שישה חודשים, פועלי בניין, אשר אמון שהם סיימו את התיקונים שלי. אז רגע, באמת, בכנות, ולאחר מכן לעבור את המשבר. לפני כן, שישה חודשים בלבד לדחות משבוע לשבוע, וכעת הושלמה בהצלחה הכל, בשביל הכסף בא בזול. גורלם של רוב חברות הבנייה הגדולות, והוא ידוע בעיקר עצוב. חוסר המשכנתאות ולעשות את מה שהם לא יכולים לעשות לפני כל דורשי טובתו ומפקחים.

במקביל, חברות בינוניות וקטנות כי לא נשארים בצד. לקוחות ללא עלות או קצת פחות לפני כן. כיצד לשרוד במצב כזה קשה? משהבין כי טוב כבר, אני רוצה עדיין להחזיק מעמד עד לזמנים טובים יותר שוב מבלי לאבד את כל הסגל, לא חברה, לא עסקים. מתכון, שעוזר לנו לא לאפשר מצעד ורחץ את הכסף, אבל העבודה בבטחה לשרוד בזמנים קשים אלה. וזה – גמישות.

באמצעות כל הטכנולוגיות הזמינות בשוק של בטון דקורטיבי, ולשחרר את מגוון המוצרים (ריצוף, אבן ריצוף או אריחי חרס, גדרות, מדרכות, הבמה האדריכלית צורות, צורות לייצור מוצרי בטון וכו '), ביצוע משימות שונות, ואנו בטוחים – אנו מוצאים את הלקוח שלו. אנו עובדים שלנו לא יהיה ללא עבודה. בשנת פעילותה, למשל, אנחנו היום להתמקד רק ללקוח הפרטי, שעדיין ממשיכה לבנות, לסיים את הבנייה, לקשט, לשפץ. אבל בשל מגוון המוצרים (ריצוף, חזית, אריחי קיר, גדרות, הודעות, כובעים עבור הקטבים) ושירותים (עיטור חזיתות, טיח דקורטיבי, טכנולוגיית הייצור, צורות ייצור בטון), אנו יכולים להציע לו לסיים מורכבים, ואספקה ??של חומרים. דוגמה. שלנו הייצור של אריחי vibropresovanoy זול, שהיו הקונה העיקרי או חברות בנייה, יזמים פרטיים או במחלקת תיירים, כמעט נעצר בשל היעדר הזמנות. במקביל, vibrocasting אריחים, במיוחד עם מרקם של אבן טבעית, המיוצגת באופן בלעדי על ידי החברה נהנית הביקוש הגובר. גדרות בטון רגיל, כי עשינו גם נמכר עוד. אבל דו סטרי גדרות בטון מאבן טכנולוגיה גרפיט, נמכר בהצלחה, כי אין להם מקבילים בשוק. למרות הירידה הכללית בשוק הבנייה, קיים ביקוש רב גימור חזיתות, מבנים, ופנים חדר גרפיט טיח דקורטיבי. בשל העיטור הייחודי האפשרויות האינסופיות שלה, זה הופך יותר ויותר אוהדים הגמר את חזיתות המבנים, העמודים, בסיסים וגדרות. בהתחשב במהירות עלות וחוסר ייחודית בשוק, וכתוצאה מכך, התחרות – זה הזדמנות טובה עבור העסק בזמן משבר, דרך מצוינת על חשבון האוניברסליות של טכנולוגיה ושימוש העובדים שלהם, להוריד עבודה ארגוניים. אם יש הזמנות ייצור של לוחות הריצוף או גדרות בטון, עובדים לבצע עבודה לייצור מוצרי בטון. בהעדר צווים כאלה, עובדים אלה זהה יכול לבצע עבודה על הטכנולוגיה של גרפיט – יישום טיח דקורטיבי הגמר של בניינים, חזיתות, שבילים, עמודים, גדרות וכו '. זה מאפשר לכסות ותעשיות נלוות, להציע מגוון גדול יותר עובד, מוצרים, ולכן יש ביקוש בשוק. עבור חברות שרוצות לשרוד במצב זה, אנו ממליצים כי בשל השימוש במוצרים והתפתחויות המקורי, להרחיב את פעילותה ולפתוח כיוון חדש בענף הבנייה. הטכנולוגיה החדשה צדדיות, – הנה מתכון מהחברה שלנו עבור המשך הצלחה שלך מבצע משתלם. אנו מציעים גם צורות, גדרות, אריחי ריצוף, חזית, אריחים, טיח דקורטיבי.