איך מתחיל את ההצלחה האישית?

איך להשיג את המטרות? הצעד הראשון הוא להגדיר לאן ללכת, מה אתה רוצה, החלומות שלך, כל מה שאת רוצה. לבירורים בנושא יש לפנות ל דביר כהן חושן שמבין יותר ממני. מאת שטויות זה נראה, עבור אנשים רבים שם לא יותר מאשר השגרה, עם כמה וריאציות, הם בסופו של דבר על-ידי כיבוי האש, התשוקה, את ההתלהבות שבה הם התחילו את חייהם. אם תשאל אותו, למשל, למה אתה הולך לעבודה היום? תשובה: כי אני צריך לאכול, לשלם את שכר הדירה. בעולם המציע אלפי הזדמנויות, יותר מאשר 95% מהאנשים תוסר מחר ללכת לעבודה, לאכול עם מה לאכול, וכך תוכל להמשיך לחיות, ואז לקום למחרת, לחזור לעבוד ולהמשיך עם זה מעגל קסמים. להצלחתו האישית מתחילה עם ההחלטה שלך לכתוב ולפתח תכנית פעולה, אשר הוא לא יותר מאשר מפה אשר תוביל אותך בדרך אל הפסגה של הצלחה, נייר ועיפרון. אתה מבלה שעות אחדות על זה; הזמן שבו תשתמש בתרגיל זה יהיה ההשקעה הטובה ביותר שעשית בחיים שלך. הראשון שיעור בהדרך שלך להצלחה, הוא לגלות לאן ללכת. זהו, ללא ספק, השאלה החשובה ביותר יהיה לך לעשות בעצמך.

התגובה חייב להיות ברור ומדויק, כי אם אתה לא יודע לאן אתה הולך? איך לפתח תוכנית שתאפשר לך להגיע לשם? שאל את עצמך: איפה הייתי רוצה למצוא את עצמך בתוך חמש או עשר שנים, מה הייתי רוצה לעשות? מה סוג של עבודה אתה עושה? איפה אתה תגור? איך יהיה הבית שלך? איזו מכונית יש לך? ספורט או פעילות פנאי ירצו להתאמן? איזה מיומנות חדשה משתוקק לרכוש? איזה סוג של פעילויות רוצה להשתתף? איפה אתה משתוקק לנסוע? מה אתם מאחלים לכם ליהנות בחברה של המשפחה שלך? לאחר שענית על השאלות האלה: הכנתי רשימה של כל מה שברצונך להשיג בטווח הקצר והארוך. זה כולל חומר, חלומות מקצועי, רוחנית. לכתוב מה אתה רוצה להיות ההישגים שלך עשרים או שלושים שנה. זכור כי יש לך רק 10 שנים מהחיים. תכתוב מה שאתה רוצה להשיג באותו הזמן הוא שלך, איך להשקיע.

או פשוט לכתוב: ´He כאן רשימה של כל מה אתה רוצה להשיג בחיים שלי אם היה לי הכסף, זמן, כישרון, התמיכה של המשפחה שלי ב ilimitada´ דרך. . שהחלומות שלך הכוח שמניע כל פעולותיך; . הם הסיבה למה אתה מתעורר בבוקר, הולך לעבוד; הם הדלק ממשיך זריז ההליכה שלך, אתן לך אנרגיה ומשמעת לפתח הרגלים חדשים שאתה צריך לרכוש כדי להצליח. אתה כבר התחילו את הדרך שלך להצלחה אישית ושאף אחד לא לשדוד אותך בחלומות שלך!.