במבוק לכיוון האקזוטי רב-תכליתי

שנות ה-90 במבוק לכותרות מגוון אשר murieliae Fargesia, פרחה במקביל בכל מקום בעולם, כל הצמחים מתו לאחר מכן. אירוע זה נתפסת רק פעם 100 שנים. הרבה אנשים התחילו ולאחר מכן צמח מוזר זה להתעניין ב, אשר אינה הכרחית באסיה לחיי היומיום. במבוק שייך למשפחת של עשבים, בהתאם לאופן בין 10 ס מ כמו של Pleioblastus pygmaeus, כמו בשימוש ביפן כתחליף דשא, או עד 35 מ' של Dendrocalamus gigantus. בין שני קצוות אלה, ישנם מספר טפסים. איתנו תוכלו למצוא רוב המינים Phylostachys ו- Fargesia. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את רמי יהושע. מינים מסוימים לגדול עד 10 מ' גובה, להגיע עד 5 ס מ קוטר איתנו באקלים מתון. ישנם במבוק עם עלים פסים ירוק-לבן, עם הגבעולים שחור, עם culms צהוב או ירוק או עם פסים צהוב ואדום.

במבוק ניתן להחזיק בדלי או הצמח בחוץ בגינה. הוא פולט גדר שיחים צפופים זה rustles ברכות ברוח, או בוש בודד אטרקטיבי זה המושך את העין, Mittelpukt של הגן. מינים רבים של במבוק פרוסט הארדי-20 ° C, אבל יש כמה נקודות שאתה צריך לשקול מתי אתה שותל עשויה במבוק לשטח הפתוח. Phylostachys לעולם ללא מחסום קנה שורש, Phylostachysarten הפופולרי של טופס המלבלבים: למרגלות ההר, אשר מצד אחד מאוד לפשט את התפשטות של צמחים, אמצעים מיוחדים מצד אחר כך הבמבוק ולא משתלט בהדרגה את כל הגן. המלבלבים להתפשט בחופשיות, אם אחד המקיף את הבמבוק עם מחסום קנה שורש. זה כולל של 2 מ מ עבה רדיד PE סביב הצמח קבור, הקצוות הם ברחו עם מסלול מיוחד.

אחרת, למצוא ליניאריים תמיד פירצה, והדבר הזמן בגינה. המין Fargesia מגדל clumping תחזוקה נמוכה משתנה Fargesia, זאת אומרת, הם גורמים לא רצים, אבל תשאר איפה אתה שותל אותם. תוכלו בקושי גדול יותר מאשר 1.5 m, צריך שום מחסום קנה שורש ולשתול עצמם כל כך טוב בבריכות. אבל הם מתים לאחר הפריחה. אם אתה רוכש murielae Fargesia, אתה צריך לדאוג לגבי כמעט כל דבר מלבד השנים 90. הצמחים שנמצאים עכשיו בשוק, הועברו אל הפרח האחרון מן הזרע שנות ה-90, מרווח הזמן הפריחה היא בערך 100 שנים. גם Pylostachys פורחים מרווחי בכללותו, בערך כל 50-70 שנים, אך המפעל לא ימות אז. כל סוגי במבוק אלרגיים waterlogging. במבוק צריך קרקע רופף שנושאת עודף מים מן הבאר. הרצפה אינו יכול להיות אלא גם להתייבש, כי במבוק זקוק להרבה מים בימים ב15 בחורף. רוב סוגי אהבה אור מיקומים, עם זאת, ישנם כמה כי הם די מפוקפק. זה לא צריך להיות יותר מדי סוער. דרך מגוון המינים אתה יכול להיות בטוח לכל. מקום לשלוח הדרכון כדי למצוא במבוק. לראות על שפע של טיפים פורום שם ספציפי השאלות ייענו במיומנות.