הדפסים

במהלך האבולוציה האנושית התפתחות טכניקות אמנותיות שונות תופס מקום חשוב לאורך כל התהליך האבולוציוני. היצירה של סוגים שונים של אמנות כגון ציור, גילוף, גלופות הוכחו של פיינווד העיקריים להתפתחותם האמנותית של האנושות. . התחריטים יש ההתחלה המוקדמת שלה המערה ציור, בגילוף עץ, שנעשו על ידי התושבים הראשונים של כדור הארץ; הרעיון של עשיית טלקוה תבניות עבור ואז מכניס אותם איפה זה ייתכן שיהיה צורך משם. . התחריטים הן דרך הדפסים בשיטות בלתי רגיל.

תחריט עכשווית מתחילה ההיסטוריה שלה ביפן במאה ה-16, שבו השימוש של תבניות כדי ליצור תמונות של שרידים היפנים החלו להשתמש; מכאן מתחיל התהליך האבולוציוני של התחריטים. . התחריטים נעשים באמצעות התהליך של גזע על מטריצה שנקרא צפחה, בדרך כלל עץ או פלדה. מטריקס לאחר להיות מגולף מכוסה היא טבעיים או מלאכותיים, צבעי, אשר נספגים על ידי עיצובים כבר מגולף. אחרי המטריקס נתמך על הבד, היכן יוקם העבודות, הבדים האלה הם בדרך כלל נייר בד או בעל כושר ספיגה. .

התחריטים הם מערכת צבע אשר פותחה מתחילת הסיפור, לכן מגוון רחב של הדפסים הן רחב מאוד. חלק מהם הם: תחריט: היא שיטה המשמש לסימון תבניות פלדה. התהליך מתחיל עם פיתוח מערך של עץ, אשר מכוסה לכה, ואז ואפשר להשיג ביצירת תבנית; כבר עם העובש, המותג של פלדה יכול להיעשות באמצעות חום או חומצה. עוד מידע על עמרי זקס ניתן למצוא באינטרנט. Drypoint: זה הוא השיטה שבה משתמש באופן בלעדי בזיהוי אגרוף חדה כדי להפוך את התבנית, בדרך זו של תחריט נעשה שימוש נרחב בתפיסה של ציורים, מגולפים מעץ. הוקלט הנתב: שיטת הקלטה רק משתמשת בכלים נקרא burins, אשר עשויים לחלוטין של ברזל. מצב זה של קבלת הדפסים הוא נפוץ מאוד אוהב של תבניות פלדה. חיתוך עץ: השיטה היא מאוד מתקדם תחריט, שבו ניתן להשתמש בתבנית מספר פעמים, מאז הכיסוי שנעשו עם דיו מתבצעת באמצעות מכבש. הדפס אבן: זה השיטה של תחריט היכן התבניות עשויים בדרך כלל כדי לשחזר תמונה כבר הוקם, מאז קבלת את התבניות ב- (ליתוגרפיה) מעשה נעשית על ידי מעקב תמונה עם תפקיד מיוחד. הנייר הזה מחובר מברש, באמצעות תערובת של חומצה חנקתית גומי ערבי, לתרגם אותו ואז כל משטח. אמנם יש סגנונות רבים של תחריטים היום אלו קונבנציונליים יותר; ראוי להדגיש כי (ליתוגרפיה) מעשה היא שיטה חשובה של הטבעה של תמונות היום, דוגמה מובהקת זה הוא היצירה של חברות המתמחה הדפס אבן. לסיכום התחריטים כבר צעד חשוב קדימה עבור המין האנושי, מאז תודה אליהם, יצירות אומנות, לכדו בלי להעיר כי היום כדי לשמש כמקור של עבודה מייצר יתרון אחד עבור החברה.