ההבחנה של המלון בכיר במנדוזה

מלון אקסקיוטיב במנדוזה הוא מקום אידיאלי עבור חובבי יינות טובים ומאכלים בינלאומיים. הצוות שלך מוכן לקבל תעבורה גבוהה נוסעים בינלאומיים אשר מבקרים מנדוסה לאורך כל השנה. יש 77 חדרים המיועדים את התענוג האולטימטיבי של הנוסע. במלון אקזקיוטיב במנדוזה הוא אחד מהמלונות אלה שנרשמו במוחם של הנוסעים. לא רק זהו מלון הבנייה אדריכלי מרהיב, אשר exalts העיר מנדוסה, אלא להדגיש את איכות הצוות שלו.

מלון אקסקיוטיב במנדוזה הוא מלון ייחודי. שילוב האסתטיקה של המלונות הטובים ביותר באירופה, עם החמימות של הכפר מנדוסינו, הוא מצא את האיזון האידיאלי למי חייב לעזוב את בתיהם עבור עסקים, רוצים להגיע למקום שבו אתה מרגיש כמו בבית שלך. מקום זה הוא המלון אקזקיוטיב מנדוזה. הצוות שלהם מוקדש עבודתם עשרים וארבע שעות ביום, שבעה ימים בשבוע, שלוש שפות שונות. אם יש מלון שהוכן עבור הנוסעים הבינלאומית אינטנסיבי יותר תעבורה בקר קוז'ו, שהוא המלון בכיר במנדוזה.

ממוקם במקום אסטרטגי, לא רק תיירותי עצום המשיכה של המחוז, אלא על-ידי להיות השלב הכריחו הגבול הבינלאומי למעבר בין האחות שתי המדינות ארגנטינה, צ'ילה, במלון אקזקיוטיב במנדוזה ממוקם במיקום של מתן שירות מצוין לנוסעים תובעני יותר, המורגלים שירות ללא דופי שסופק על-ידי אירוח אירופית. במלון אקזקיוטיב במנדוזה יש תכונות מסוימות אשר ולהפוך אותו לאטרקטיבי במיוחד עבור חובבי שתייה טובה ויין טוב. כמו תוצר של הסכמי בלעדיות חתום עם יקבי המשפיעים יותר, במלון אקזקיוטיב במנדוזה יש הצעה מדהימה של יינות לפי הטעם לנוסעים אלה שאוהבים את המוצר של בכחוס. אחד המוצרים החשובים יכולים להציע שבכיר במנדוזה הינו שירות רצפות יין. פשוט מזמינים אותם מראש, זה אפשרי כי נוסעים ליהנות מסביבה שהוכן במיוחד עבור כל מי שאוהב לחיות טוב. בכל קומה יין יש ערכה עבור טעימות, קריאת חומר על תעשיית יין ואמנות בהשראת נושא זה. אידיאלית מקום לחתימה על חוזה, הסכם על או פשוט לפגוש חברים וליהנות מהיינות הטובים בעולם. עבור חובבי אוכל גורמה, מסעדת מרתפי המקום המוצעים על ידי המלון בכיר במנדוזה. עם פיוז'ן ייחודי אשר השף שלו השיגה בין מאכלים ארגנטינאים טעים ביותר ומנות הבכיר ביותר של המטבח הקוסמופוליטית של העולם, שני זרמים להתכנס כדי לספק שירות של איכות ומצוינות. מלון אקסקיוטיב במנדוזה הוא המקום האידיאלי עבור אוהבי החיים הטובים. הלהקה מרטין