המפעל של חלומות

היום מתחיל יום חדש מלא הזדמנויות אנחנו יכולים לקחת את היתרון מהיום. הזדמנויות אלה הם החלומות שלך + בשילוב עם כוונה שלך = כדי להפוך אותם למציאות. אני אוהבת לחשוב כי חלומות הם רק מילא, כאשר הוא הוא האמין מספיקה בכדי להשיג אותם, מה מצטרף שלי מתכון לאושר: הישגים. בין דברים יותר לקבל, מאושר שאתה תרגיש הוא פשוט כמו. באפשרותך לשתף את המתכון שלי של מה שאני מכנה במפעל של חלומות. לקבל סיבה.

מה זה? היא מילה אלגנטי מאוד לספר לכם למצוא את החלום שלך. כי מה שגורם לך לרטוט מהחלק התחתון של הלב שלך. מה אתה יכול לעשות כל יום, כל שעות, אלא אם כן לשלם אגורה אחת. יש אפילו תפילה אומר: כאשר אתה בהשראת מטרה גדולה או פרוייקט יוצא דופן, כל המחשבות שלך לשבור מחסומים: המוח שלך מעבר למגבלות את ההכרה שלך מתרחב לכל הכיוונים, בקרוב תגלו עולם חדש, מעולה. כוחות היקום, הכוחות, הכישרון להיות בחיים, אתה מגלה שאתה האדם הגדול ביותר אי-פעם דמיינתי להיות. רובין שארמה יוצר ספר החלומות. ב פלזמה מחברת כל המטרות שברצונך להשיג, להדביק מסיכה שגורמת לך כל אחד ואחד מהם.

אם המטרה שלך היא לרדת במשקל, הדבקת תמונה של עצמך בהמשקל האידיאלי שלך. אם המטרה שלך היא מסע, להדביק תמונות של מקום קסום זה כי אתה רוצה ללכת. ספר החלומות שלך מחולק ל- 4 חלקים: המטרות האישיות, משפחות מטרות או יחסי, מטרות מקצועיות או מטרות בית הספר והקהילה (המדינה שלך, המושבה, הכוכב שלך צריך את זה!) למסוק את דעתך. המוח שלך הוא גן זה צריך להיות השקינו מחבורתו מדי יום. טיפול מידע שתרשום בה. אלימות, פורנוגרפיה, ridiculizaciones של אנשים אחרים, לזהם בגינה שלך. אתה tirar?as האשפה בבית שלך? ואז לעשות אותו דבר עם דעתך. המסקנה היא המטרה שלך. שיפסיק קל מאוד, במיוחד כאשר המטרות הן גבוהות; אבל מי יש ניצחה שזרקנו המגבת כדי התסכול הראשון. לפגוש את חלומות צריך להימנע מדעותיהם של אחרים הטביע את הקול הפנימי שלך. מה שאתה אומר הוא חשוב הכל! להיות. לטפח להיות עצמך. הוא מי אתה באמת. מבקשת את תכונותיו ואת הזדמנויות (חמוד לומר מילה פגמים). קבל להכיר אותך, אוהב אותך. זה חלק כל דבר אחר. הפוך. בחר להיות בפעולה, כמו המילה אומר. אני יודע מי אתה מחליט להיות ופועל. -תפילה לאל, עם נתינה בפטיש – הם אומרים להם. התוצאה של להיות עצמך ולעשות דברים לקבל בפעולה, להביא כתוצאה ברור-יש – היא רק התוצאה של ישות + לעשות. ליהנות את הברכות על המאמץ שלך. הוא משתף. דבר ידוע כאילו אין עם מי לחלוק אותו. אפילו ממומחי השיווק אומרים כי הם היו לא מי שהיית מקבל של BMW, זה לא יהיה והמרצדס החביבות טעמו של דברים להעניק לו את האנשים שאיתם אתה משתף אותם וליצור באותם רגעים מיוחדים. כן, הדברים הם דברים בלבד. היא מעוררת. אין דבר יפה יותר מאשר כדי להיות מסוגל לחלוק את ומחקרים ואתגרים השראה לאחרים. כאשר פגע משהו, הוא יכול המוטו שלך, אתה יכול, זה יכול להיות אם יכולתי, ברור לך גם. להיות מאמן של החלומות של אחרים. אותו משאיר סימן עקב. והיא טביעת רגלו לא יותר, ולא שום דבר פחות אהבה שתשאיר אצל אנשים. ג'ון לנון אמר: בסוף, האהבה לך לקחת אותו s שווה לאהבה שתבצע. בסוף אהבה שתקבל שווה לאהוב את עשית. זה לא להסכים יותר. מעקב הוא לתת את המותג שלך של אהבה לאחרים. חיים עכשיו, אל תשכחו לחיות את זה עם משלך ומנוע מפעל ייחודי חלום.