ואקסנצ

ואקסנצ'ר המשרד ייעוץ פיתחה מזמן הדירוג אשר נשאר מלא בכוח, עם דמויות הבכיר ביותר של הניהול. היו לא הפתעות, מייקל פורטר, פרופסור בבית הספר עסקים של הרווארד, המעריך האסטרטגיה המודרניים, נשאר גורו ניהול הידועים ביותר. החלטתי לערוך מחדש ולהרחיב את המאמר כי כמה קוראים יש אמרו לי (עם סיבה), כי חלק הדמויות בתחום ניהול יועצים אשר אוכל להגיש הצעת מחיר, לפעמים הם לא ידוע. אני גם עובד על ספרייה consultancies הגדולות באזורים שונים של ניהול שאני מקווה לפרסם בקרוב. צילום Sam Segar. ההערכה נערך בהתבסס על מספר גורמים: מספר חיפושים ב- Google מספר אזכורים באינדקס אזכור מדעי מזכיר במסד הנתונים של LexisNexis. אנו חושפים 20 תחילה: 1. מייקל פורטר אביו של אסטרטגיה מודרני ומחבר הנמכרים ביותר כגון אסטרטגיה תחרותית, יתרון תחרותי.כיום הוא פרופסור ב הארוורד.

2 טום פיטרס מחבר למצוינות של חיפוש אינץ, שבו הסביר את איכויות אשר הבדיל את החברות הטובות ביותר משאר. לאחרונה פרסם המרדף של WOW וניהול של שחרור. 3. רוברט ב רייך מזכיר העבודה במהלך כהונתו של קלינטון, ידוע המגן של זכויות העובדים. הוא כתב העבודה של האומות. כיום הוא פרופסור ב אוניברסיטת ברנדייס.

F. 4 של פיטר דרוקר נחשב הסנדק של ניהול החשיבה. מחבר הפוסט – החברה הקפיטליסטית, ההנהלה יעיל. הוא היה פרופסור ב אוניברסיטת קלרמונט ומת בשנת 2005 עם כמעט 95 שנים. 5. גארי s. בקר פרס נובל לכלכלה לעבודה על הכלכלה ההתנהגותית (כלכלה התנהגותית). מחבר של ההון האנושי וכלכלה של החיים. הטור בשבוע עסקים ו פרופסור ב אוניברסיטת שיקגו. 6 פיטר מ Senge מומחה למידה ארגונית ומחבר את החמישית משמעת. הוא כרגע בכיר המדווח בבית הספר לניהול סלואן ב- MIT. 7 גארי האמל נחשב לאחד הוגים הגדול באסטרטגיה וחדשנות. אחת ממחברות עם Prahalad, מתחרים לעתיד. הוא פרסם מספר מאמרים בסקירה עסקים של הרווארד, הוא פרופסור בבית הספר העסקים של לונדון. 8 הוגה עתידני של אלווין טופלר, מחבר של ספרים כגון "הלם העתיד", הגל השלישי. 9 Hal רבי וריאן מחבר מידע כללי ובעלת טור בטכנולוגיה בנושאים ניו יורק טיימס. דיקן בית הספר לניהול מידע ומערכות ב אוניברסיטת קליפורניה, ברקלי. 9 דניאל גולמן בורא מושג האינטליגנציה הרגשית, בספר הנושא את אותו שם. לאחרונה תיאר יישומים של המושג לניהול 11 מנהיגות ההיולית. Rosabeth מוס קנטר מאידך יד Experta השתייכות. מחבר של ברמה עולמית, להתפתח! ואת תבניות הבסיס של שינוי. פרופסור בבית הספר של הרווארד עסקים, היה בעבר עורך ביקורת עסקים של אוניברסיטת הרווארד. 12 רונלד h. קואז פרס נובל לכלכלה על עבודתו על עלויות העסקה וזכויות קניין. עורך כתב העת למשפט וכלכלה במשך 20 שנים. Thurow לסטר 12 מומחה בכלכלה הבינלאומית, מחבר של בניין עושר, פנים אל פנים. דיקן בית הספר סלואן ניהול ב- MIT. 14 Handy צ'ארלס חברתית פילוסוף, בקרבות של רדיו אשר חזה שידוד מטה (Flattening) של הארגונים ושל עליית ועצמאיים. מחבר גיל משוגע גיל פרדוקס. מייסד בית הספר של עסקים בלונדון בשנת 1967. 15 פול רומר של היוצר תיאוריה צמיחה חדשה, חוק להגדיל את הכנסתך. פרופסור בבית הספר למנהל עסקים של סטנפורד. מומחה Mintzberg הנרי 16 אסטרטגיה, ניהול, מחבר לעלות הנפילה של תכנון אסטרטגי. פרופסור לניהול באוניברסיטת מקגיל. 16 סטיבן ר. Covey מחבר שבעת ההרגלים של מאוד יעיל אנשים ומדריכים לשיפור עצמי אחרים. 18 מייקל המר, ג'יימס Champy, פיתח את הרעיון של תכנון מחדש בארגון תכנון מחדש. 19 ביל גייטס עם מערכת הפעלה Windows שלה, מחדש את דרך עבודה של מיליוני חברות. מייסד, מנכ ל, מהנדס ראשי של Microsoft ענק, שערים הוא גם מחבר עסקים במהירות המחשבה. חנוך ליבנה 20 של וורן כתב ספרים 18, כולל בלהיות מנהיג. ממחברי גיקים & Geezers, חנוך ליבנה הוא גם ממקימי המכון למנהיגות באוניברסיטת דרום קליפורניה. Fuente:m