כיצד לבנות של רשת יעילה של טוויטר

אחת השאלות שהציב רוב כאשר מחליטים לעשות עבודה ברשת, במיוחד Twitter, היא כיצד להגדיל את מספר אנשי הקשר. במקרה זה, חשוב, להשיג קשר משמעותי. בדרך זו אנו מגדירים אנשי קשר המייצגים ערך מוסף בשבילנו. זה לא אומר כי אנו נתארגן מכירה עם כל אחד מהם. הגבל השימוש של טוויטר לערוץ גרידא של הצפת נכון בינונית בינונית. בואו לסקור את המושגים כאמור בהערות קודמות: מה זה טוויטר? לכן, בעצם לגדול בטווח זה ניתן להשיג החברה שלנו, באתר האינטרנט שלנו או המותג שלנו. באמירה זו, אנו כוללים מספר היבטים: למד עוד אודות הנישה בשוק שלנו, להיות מודע התפתחויות חדשות, תנודות אפשריות – חובה! אם אתה חושב שהיא תמכור באותה נוסחה אביו בשימוש במשך עשרים שנה, אתם בוחרים הנתיב המהיר הכחדה לנוכחות של עסקים יצירת מותג לפתח ערוץ לקבלת תמיכה, טיפול לקוחות ולקוחות פוטנציאליים כיצד לעשות זאת ביעילות, אנחנו מתייחסים לזה פתק אחר.

להעשיר את עצמם באמצעות מגע עם עמיתים שלהפנות עמיתכם לעסקים. זה יכול להיות המקרה חברה על פי ביבשת אחרת (במרחק רב בשוק שלך) משמש השראה או מקור של חדשנות מריחה את היתרונות של השירותים שלנו, המוצרים מציעים פתרונות לספק ערך מוסף למוצרים שלנו ליצור מגמות ולהיות לגבי התחרות עושה בקרת נזקים, לקוחות פנים עובדים לא מרוצה, לשעבר כי ניתן לחוש aggrieved על פי צג פעילות, אנשים שיש להם כרגיל defaming אחר באינטרנט (קיים גם) כפי שתוכל לראות, כה מוכר עדיין לא מדבר, או לפחות לא לבטא אותה בגלוי. אני מבטיח לך אם תמלא את נקודות אלה באופן ראוי, המכירות יגיע כווייה באופן טבעי. לאחר מכן, חזרה לנושא של איך לפתח רשת ביעילות, ברור מי יכול להיות קשר "עסיסי" שלנו: רשויות עמיתים עניין הרגולטורים של הפעילות שלנו, כל מוסד כדי להגדיר כללים על מחקר ואוניברסיטאות פעילות מרכזי קשורות לתהליך הייצור שלנו. תחרות כי להתעלם מהם לא אומר שהם לא קיימים אשר יש קשר עם החברה שלך, לדוגמה, כדי לבקש הצעת מחיר, או ייעוץ, אבל מעולם לא הגיעו לשלמות המכירה.

כמובן, כל לקוחותיה: המאמינים, את פה ושם. קהל יעד מסוים. קטע אחרון זה הוא בוודאי שלא יתעורר ספקות נוספים. איפה ניתן לקבל רישומים של קהל יעד מסוים? ובכן, זה תלוי כל פעילות כל מוצר המוצע בפרט. לראות את זה עם דוגמה. דמיינו מוכרים מוצרי דייג: מוטות, ווים, אביזרים, וכו '. לאחר מכן, לעיין, ראשית, המאהבים של דייג. כל מי שאוהב את דייג כנראה גם אוהב קמפינג, וכו '. את העיגון בנקודת זמן זו הן פורומים וקבוצות חברות, כלומר שבו הדייגים בדרך כלל נפגשים כדי לספור את העצב שלך, ואומר לזה "לקחתי אחד כל כך גדול" דמיינו את המחווה בידיו. הוקלט באלה פורומים, קבוצות, לוחות, הודעות, וכו '. מטרת התוכנית היא לספק ערך מוסף לא למכור. הצג את מה שיש לך להציע הוא משהו מאוד מוערך על ידי הציבור. שיתוף ידע, סודות של הדייגים, לענות על שאלות, להציע פתרונות. זהו מסוימים רבים מהמשתתפים בפורומים אלה, לפחות, לבקר באתר שלו. והמשך הרבה מהם בטוויטר. כן, רק אם יש לך לתת מעבר קידום גרידא. לכל מי שיש ספורט דייג כתחביב, אחריו יש לייצג את טובת הנאה. ולא רק זה, חייב להיות כיף. נראה כי אנו להתקרב הליבה של פתרון בעיות שלנו כדי להשיג את רשת יעילה של חסידיו-, אנו פנו משם צעד אחד נוסף. איך לעשות tweets שלנו שימושיים לספק ערך, מצחיקים? נוכל לראות במאמרים מאוחר יותר. לעת עתה, אני עוזב את פעילות: לשנות את המנטליות. אינך מקבל קרוב טוויטר, או לשום מקום, לשאול היתר, ולא חושב כי באן עם כל מה שהם אומרים. זה יקרה אם תעשה קידום, simpliciter. לתקן את המטרה בטון של אספקת ערך. להיות נדיב, כולם ירצו להיות אנשי הקשר שלך.