לשלם טלוויזיה

טלוויזיה אינו חופשי בגרמניה בזכות גז מ"טיב בכל מקרה. זה עשוי להיות סיבה אחת מדוע איתנו, בהשוואה למדינות השכנות שלנו, לשלם פחות מגיעה. הצופים המצומצמות ביותר מוכנים לשלם אחר אירו 10 או 20 כראוי כדי שתוכל לצפות בטלוויזיה בכל חודש. ההצעה טלוויזיה בתשלום בגרמניה באופן דומה מודגש פחות. עו"ד אמסלם בהחלט מביע דעה מלומדת. בכורה הוא ספק המפורסם בהחלט ביותר.

התחנה השתנה ספק בדיוני טהור של שנות השמונים לספק של כל חטיבות. הצופה לבחור אילו בעיות הוא רוצה לראות ולשלם רק עבור ערוצים אלה. Kanppe הוא 10 אירו לכל ערוץ להזמין בכורה allderings יחסית יקרים יותר. ArenTV הגיע בזכות זכויות שידור עבור duetsche הבונדסליגה השנה האחרונה ביותר בעין הציבור. 15 אירו לכל Mnat תקבל כל המשחקים המוצעים רק מאוד לסכם, לא חיים בשידור השידורים. כבל דיגיטלי הבית מציע Themenchannels שונים דומים כגון בכורה, אבל אתה משלם כאן תמיד אודות יורו 11 עבור החבילה כולה.

הדרישות הטכניות דומים עבור כל הספקים. דרוש מקלט דיגיטלי ניתן לקרוא את תעודות הפענוח של הספק. באופן כללי, אפשר להזמין את החומרה המתאימה כ. הקבלה אפשרית באמצעות כבל פועל עיבוד בדרך כלל יש לחברת הכבלים דרך כבלים או לווין. הצעה של בכורה dezriet עם בכורה Flex מציעים בתשלום מראש, כולל ללא חוזה. אז אם אתה טהור רוצה משפט, אם הם בהוצאות על טלוויזיה בתשלום לא rechnenm לעשות זאת כאן ללא היסוס.