מה הם שקעים?

פעמים רבות אנו רוצים לחסוך כסף על קניות שלנו חושבים רק על זמן ההמתנה של פירוקים, ולא לדעת כי ישנם אפשרויות אחרות כגון שקעים, בו ניתן לקנות סוגים שונים של מוצרים עם הנחות של עד 70% לאורך כל השנה. שקעים הם נקודות מכירה בו הם מוכרים על פי עונות קודמות, פריטים שייצורם הופסק, עם פגם או כשל, דוגמאות של אוספים או שאריות של הייצור. הם נקראות גם חנות ישירה מפעל או חנות המפעל שבו יצרנים מוכרים הייצור הנוכחי שלהם, ישירות לצרכן ללא מתווכים. בתוך באותה הקטגוריה של עסק קיים, גם בשוק ארגנטינאי, קניונים שקע או מרכזי קניות של ההנחה, שהם קבוצות של חנויות בתעשיות שונות, מרוכז חבילה זהה, בו הם מציעים מגוון רחב של מוצרים מוזלים. בכל המקרים, שקעים מאופיינים על ידי מכירת מוצרים, לכל המשפחה, עם שמירת במחירים הנעים בין 20% ל 60% של הערך מותאמות מקומי מסורתי. זה מודל השיווק מרמז לא רק יתרונות עבור מותגים ממוקמים והתיישבו עודף שלהם, אך ללקוחות כי הם הזדמנויות ייחודי ומושך עבור קניות זול יותר סניפים. אילו מוצרים ניתן לרכוש בסניפים: למרות בדרך כלל הוא משייך אותם מותגים של אופנה בשקעים, לא רק שאתה מקבל בגדים.

חברות של תעשיות שונות כמו מוצרי ספורט, מוצרי חשמל ביתיים, מחשוב, באזאר, מוצרי עור, נעליים, מתנות, רהיטים או מטען, הצטרפו זה המודל העסקי, התקנת המקומי שלהם, לטובת outletmaniacos. מי לבקר שקעים על פי המראה של שקעים על הבמה מסחרי, הביקוש והתנהגות הצרכנים כבר שינוי. בין מעמד חברתי שהם שייכים, מי מפעיל סניפים, הם הצרכנים, מי יודע איך לקנות בתבונה ואת הגישה המיועדות להפיק תועלת. האמת היא שיש שקעי מאמיניו נוספים. חיפוש מוצרים מים עמוקים אינו מקושר עוד, רק, מעמד הביניים, אלא אנשים מעדיפים לא לבזבז את הכסף. בעוד הלקוחות, באופן כללי, מי אינו יכול לגשת המחירים של העונה ולנצל שקעים כדי לקנות פריטים מוזלים עסיסי המותג, הם גם ביקר סוג אחר של קהל, עם יותר כוח הקנייה, שמטרתה להשקיע אותו אבל לקבל כמות גדולה יותר של מוצרים. בדיוק כפי שהוא יותר ויותר תכופים יותר מהשימוש קופוני הנחה, ק או נקודות גמול עבור כמעט כל חלקי החברה, שקעים הם לא זרים מהלך זה. אבל, מסביר פתיחת סניפים של המותגים המובילים, אשר בעבר נחשבו רק עבור המעמדות העליונים.

האבולוציה של שקעים: בסופו של דבר, שקעים חדלה להיות revoltijos עם מספר מוצרים, כמעט כל שהוא פגום. כבר תפס את מקומו ומיטוב של השירותים שלהם. הם מתחילים לקבל שינויים, לעבוד עם כרטיסי אשראי, ואפילו, כדי לטפל בתמונה המציע ויטראז מפתה, הגדלת מלאי זמין ושיפור את המצגת של המוצרים באתר. עם הופעתה של ישירה במפעל, שקעים, מחפשי מציאות והזדמנויות צריך עוד לצפות הנחות המותג האהוב שלך, בסוף העונה. מאחר שקעים הם אפשרות טובה, להשקיע בכל עת של השנה, מוצרים אלה לא (או לא) לשלם, המחירים עונתית.