ניהול ובקרה של ניהול

במקום להסתכל אנשים כבני מי מוגבלות להגיב מבלי חלופות, חפש כפי מהמשתתפים הפעילים בעיצוב realidad” פיטר Senge כללי החשיבות של ניהול טוב חייב להבטיח את הפונקציות שלו, יעדים, הגדרת תוכניות, הן תחת פיקוחו של פקדים ניהול וותיקה. לכן, יהיה תקף כאשר לדוגמה הוא מוראלס חנינה נקודות, מערכת הבקרה מתמקד הסימון אם אשר גדל או משוחררת ולא בזמן המיועד, האיכות הרצויה, את העלות המתוזמנת. כאן כדי לשלוט מבטיח, כדי לפקח על הביצועים של תהליכים שונים ויישום של תוכניות שונות. פקד ממניעים לפי מחוונים נוצרים והם מדד מה הארגון בכל זמן נתון. מחוונים אלה נמצאים שליטה, חייב להיות ניתן לזיהוי instabilities. בהקשר זה, הפקד מוגדר כ: היקף סטיות מן ההתנהגות המתוכננת, החניכה של המתקנת. תצוגת חואן קרלוס מירה, כי ניתן לומר כי הפקד אמור לשמש מדריך יעיל להשגת המטרות עם השימוש הטוב ביותר של משאבים זמינים (אדם טכני, פיננסי, etc.) לכבד נושא. לכן ניתן לקבוע פקד של ניהול תהליך של משוב של שימוש יעיל במשאבים הזמינים של החברה כדי להשיג את ערכת יעדים.

מאז אומר מראה, כי ניהול להקים הפקדים שלו יש לקחת בחשבון את התנאים של ניהול בקרה, המצוין עליו,: דטרמיננטה הראשון הוא הסביבה. יכול להיות משתנה סביבה יציבה או דינמי פי המזמורים או לחלוטין. התאמה לסביבה המשתנה יכול להיות המפתח להתפתחות של החברה. מטרות החברה בתנאי גם את מערכת הבקרה של ניהול, לפי הרווחיות, צמיחה, חברתי וסביבתי, ועוד. מבנה הארגון, פונקציונליים או מחלקתיים, פירושו יצירת משתנים ומערכות בקרת אובייקטיבי ולכן גם שונים. גודל החברה קשורה ישירות ולתנועה. מאחר ומדובר מגביר עוצמת הקול הוא וביזור הצורך, כי יש יותר מידע ובמורכבות הגדלה בתהליך קבלת ההחלטות.

לבסוף, התרבות של החברה, במובן של יחסי אנוש בארגון, הוא הגורם הקובע של הפקד של ניהול, מבלי שוכח את מערכת תמריצים ומוטיבציה של העובדים. כמו כן, זכור מירה נבארו היבט שחשוב לזכור הוא כי ניהול הבהיר מה למטרות בקרת ניהול? בנקודה זו: המטרה האולטימטיבית של בקרת ניהול היא שימוש יעיל של המשאבים הזמינים עבור השגת היעדים. עם זאת נגיע למטרות אחרות ספציפי יותר כדלהלן: דוח. זהו שידור ולהעביר את המידע הנחוץ לקבלת החלטות. תיאום. היא לנתב את כל פעילות באופן יעיל לשם השגת היעדים. כדי להעריך. ההישג של המטרות (מטרות) מושגת בזכות האנשים, השמאי שלהם המציגה את שביעות הרצון של הישג. מוטיבציה. המומנטום ואת העזרה ערבים הם בעלי חשיבות עליונה עבור השגת מטרות ניהול שיקולים בסיסיים יש לנקות מספר שיקולים אשר אמור הספיק זכור בזמן הקמת של הפקדים: פקד מקושר אל כל יעד ואסטרטגיות של החברה, כך ניתן להקרין קדימה החברה דורשת ערכת ניהול מחוונים כדי למדוד את הסטיותהשוואת התוצאות בפועל שהושג עם אלה שסופקו כדי להנחות ולהעריך את אופן הפעולה של כל אזור במונחים של יעילות, יעילותם והיעילות. ניהול בקרה מרוכזת ניהול דגש כיצד הוא תהליך דינמי, בניגוד ל, סטטי, מתן כלים כך חדשני, דמיון כדי לאפשר פעילות הפרוייקט של הארגון מבוסס על הבוקר. מסייע למקד את המאמצים לקראת פעילות יצרנית הראשי כמו המוקד לתהליכים מערכת נוסף לקראת השגת תוצאה בזמן. הפקד יהיה ממניעים שבה וריאציה להתרחש בין הגשמת מתוכנן עם הזמן להורג ב איזה כלי ניהול לשליטה? מירה נבארו קרלוס חואן להבא מספק הם כלים בסיסיים של ניהול בקרה תכנון ותקציבים. תכנון כרוך לחזות את העתיד על-ידי ביטול להווה. היא קשורה עם לטווח ארוך וניהול היומיומיות, כמו גם להשיג מידע חיצוני ביסודו. התוכניות להתגשם בתוכניות. התקציב מקושר יותר בטווח הקצר. הוא כולל לקבוע באופן מדויק יותר את היעדים, ציון כמויות ועל אחריות. להחיל את מיידית בעתיד תקציב ידוע תכנון תפעולי; נעשה עבור מונח של ימים או שבועות, עם משתנים כמותיים מלאה ומעורבות ישירה של כל מחלקה. התקציב יש משא ומתן עם ולדיון להשיג מעורבות רבה יותר; הוא שצריך לא לכפות, מכיוון שהדבר יוביל כדי אפתיה ואי חשק בהשגת היעדים. ההשוואה של אמת, נגזר בעיקרו מתוך נתוני ניהול חשבונות, עם אלה הכלולים עלול לגרום סטיות, כאשר הם אינם תואמים. הגורמים יכולים להיות: שגיאות הערכות של הסביבה: אומדן של מכירות, עלות המכירות, הוצאות וכו '. שיטת שגיאות: מעט וביזור, ריגורוזי בזמן מעט, חוסר תיאום בין חשבונאות, תקציבים, וכו '. שגיאות בקשר mediosa€“fines: דמויות שאפתני, לא תקין להשתמש מדיה ועוד. ניתוח הסטיות האלה לקבל החלטות, שניהם אסטרטגי (סקירה או שינוי של תוכנית ותכניות), כמו של טקטי או תפעוליים (סקירה או שינוי של מטרות ותקציבים). אפשר להביא כלים תפעוליים אחרים כמו: אגף מרכזי אחריות, הקמת קווים מנחים, ניהול לפי יעדים. מהנדס תעשייה עורך דין.EGADE (ITESM)-חברות השוק בוגר של ה-UC להזכיר Maestriasadministracion, משאבי אנוש; Yproductividad איכות; דוקטורט חינוך השכלה פרופסור, חוקר, פנים UC בוגר באזור. יועץ – ייעוץ עסקי DEPROIMCA EXATEC