ניהול והבטחת איכות

הזמן הוא מורה גדול והעברת המקום הרבה דברים כללי התרחישים המסחר הנוכחי מאופיינים כי החברות מציגות מוצרים, שירותים איכותיים, כדי לעשות זאת, ניהול שלו הוא כבר בהכנת כמו מציע להם, שוקל את הטווח של תהליכי הייצור שלו, מדדי יעילות, והכשרה של כוח אדם שלו מעל לכל, כי הקף, מחייבים תקני איכות לאומיים ובינלאומיים. מאז, ישנן חברות רבות אשר השיקו כל מה שקשור סה כ איכות, ניהול איכות, לא להזניח, כי התרבות של איכות ידוע, שהוחלו על-ידי אנשי התפעול, מתן כל הסיוע הדרוש עבור הישג שלהם לגמרי. הניסיון שלנו כמהנדס אושרה עוד יותר, עם התפקיד של מורה יועץ postgtrado ועסקים, קבעה את חשיבותו ונצואלה חברות, תעשיות קטנות/במיוחד בינוניות, להזדהות יותר עם ניהול איכות, רלוונטיות אשר מוביל ללמוד להשתמש כל ידע, כלים נגזר שאזכה thequality, כדי לסייע בניהול כדי להיות תחרותי, במיוחד כאשר אין אפשרות לשלב אסטרטגיות תחרותי אשר מעדיפים אותו כיבוש, קביעות של השווקים, הגדרת מטרות. Mde.es כי אין לשכוח, כי כדי להבטיח איכות כוללת הערכה של פעילויות שנועדו לתת ביטחון כי כל המאפיינים של מוצר או שירות הם שבידך הצרכים או הציפיות זו של הנתבעת מוצר או שירות קבע, יחד עם אלה של תו נורמטיבית או חובה נושאים הקשורים אומרת לנו. פונקציה זו כוללת בין היתר המרכיבים, השגת האיכות הטכנית (תכנון, עיצוב, ייצור… וכו '.), כמו גם אחרים הקשורים לפיקוח של תפקודו של מבנים הביא אל הפעל כדי להשיג את המוצר או השירות. שיקולים בסיסיים Apuntesuniversidad.com, מספק לנו, מאז הגדרתו, המילה "להבטיח" מרמז לאבטח משהו, להבטיח הגשמת התחייבות, לשדר ביטחון למישהו, שתאשר, הבטחה, בדוק את הוודאות של משהו, לעשות; בהתאם לכך, באמצעות הבטחת, הארגון מנסה לשדר ביטחון, מאשר את מחויבותו לאיכות כדי לתת את התמיכה הנדרשת שלה מוצרים ו/או שירותים.

הנורמה NMX-CC-001: 1995 מגדיר אבטחת איכות כמו "הגדרת פעילויות שיטתי, מתוכנן ליישם בתוך מערכת איכות, הפגינו כנדרש, כדי לספק בטחון נאותה פריט יעמוד בדרישות איכות". גם הזכיר כי הבטחת איכות פנימי מספק ביטחון לכתובת של החברה, החיצוני, במצבים חוזיות, מספק ביטחון ללקוח. האמור לעיל מתייחס כי באמצעות הבטחת, החברה עשויה ותשחרר לפעילויות מערכת איכות, אשר הוכחו כדי לעשות שימוש יעיל יותר של המשאבים. הבטחת כוללת הערכת תהליך או פעילות, זיהוי הזדמנויות לשיפור, שינויי עיצוב ותכנון, השינויים, הערכה מחדש של פעילות או תהליך, לתעד את השינויים וודא כי פעילות או תהליך עפ י רשמית קיים תיעוד ידוע, הבטחת איכות הוא מערכת, וככזה, הוא מערכת מאורגנת של נהלים מוגדרים היטב שזורים זה בזה בהרמוניה, הדורשים משאבים מסוימים לעבוד. התפקיד של איכות לפיתוח תעשייתי מועשר בשלב זה עם כוחות של תוכן רחב יותר ויצירתית יותר. הוא מבוצע יותר מוסמכים, רוכש סמכות יותר, הולך במדרגות אחד או שניים במבנה הארגוני של מפעלים. תקני ISO ב סדרת 9000 שלהם, שלהם שווה ספרדית האירופית UNE-EN-ISO 9000 ו- EN-ISO 9000 מתווה נהלים ואת התוכן שיקבעו הדרישות העומדות עסק חייב לקחת בחשבון שיש לך לניהול איכות מבוסס על הרעיון של הבטחת שלה.

אנו נזכרים זה צבע כי הבטחת איכות, אני nvolucra כל אלה מתוכנן, פעולות שיטתית המספקים בטחון נאותה המוצר או השירות שלך עומד בדרישות מסוימות של איכות. אבטחת איכות אינה מלאה, אלא אם כן אלה דרישות איכות שיקפה בצורה מלאה את הצרכים של הלקוח. אבטחת איכות, להיות יעיל, דורש הערכה שוטפת של גורמים המשפיעים על איכות וביקורות תקופתיות. תוך הבטחת איכות הארגון משמש ככלי ניהול. במצבים חוזיים משמש גם כדי ליצור ביטחון הבטחת איכות הספק לא תמצא תחליף לבקרת איכות אבל סופג אותו, ומשלים אותו. תוך הבטחת איכות הארגון משמש ככלי ניהול. במצבים חוזיים משמש גם כדי ליצור ביטחון הספק. כל אלה פעולות שיטתי, מתוכנן לספק בטחון נאותה המוצר או השירות שלך עומד בדרישות מסוימות של איכות. אבטחת איכות אינה מלאה, אלא אם כן אלה דרישות איכות שיקפה בצורה מלאה את הצרכים של הלקוח. אבטחת איכות, להיות יעיל, זה דורש הערכה רציפה של גורמים המשפיעים על איכות וביקורות תקופתיות. תוך הבטחת איכות הארגון משמש ככלי ניהול. במצבים חוזיים משמש גם כדי ליצור אמון בחברה כולה של הספק למסקנה בהווה, הוא להיות מלא מזוהה עם איכות סה כ, ואילו ייצור כל אשר מתוכנן כדין לפי שהיא יוצרת שהתוצאות מעדיף אותו לצורך כיבושה, קביעות של השווקים. יכול לא המנהל הכללי, להתעלם את ההיקף, אשר מייצג הבטחת איכות בכל תהליכי הייצור, אחריות לא רק מוצר שעונה, עומדת בכל תקני איכות, אך מבטיח עלויות, הטבות לנצל את היתרונות של שילוב חיובי אנושי ומשאבי טכני, הבטחת איכות בתקנים בינלאומיים הוא הכרח דחוף עבור מיקרו, מפעלים קטנים ובינוניים במדינה שלנו, כי זו אחת האסטרטגיות של הממשלה ליצירת תעסוקה להפעיל את יצוא תעשיות קטנות/בינוניות.