סבא וסבתא של הדרור

כל חודשיים, דון מיגואל אורז מזוודה שלה ומחזירה לכפר, הבית של לכלתה. אנשים בוגרים רבים כמוהו, סיבוב הבית בבית כדי להיות המטופלים על ידי משפחתו. הם הדרור כביכול המשפחה מלא לשנות לחודש, בן בנו, בבית כי לא אכפת להם זמן. לאחר סחרחורת של המסע, דון מיגואל מבלה כמה ימים עם חלום מוזר, מטעות כדי למצוא חדר. המשפחה גם חייב להסתגל למצב החדש.

נכדו משתנה בקומה העליונה כי הסבא יכול לא עם המדרגות, היום, היגיינה שלו תסייע בתו שונים כמו בחודש שעבר. הם שינויים יכולים להיות טעונים עבור המשפחה שהוא מברך אותו הזקן שני. אין זה נדיר שאין כל משבר בבית של בנו על-ידי האבטלה, פרישה או גיל המעבר. הסבא מביא המטען שלך מצב אישי, גיל, מחלות ותו. אך עם העברת, יש יתרון גדול, דברים יותר המותאמים בכפר, יכול ללכת לטייל בשמש, מן העיר הגדולה, זאת inhospitable על הפעולות שלו. הנוכחות של הדרור סבים נפוץ מאוד באזורים כפריים. משפחה בו יש להציג המשפחה הוא בית ספר של יחסי intergenerational, מקור של תמונות פוזיטיב אודות בגיל מבוגר.

המשפחה לסייע לשלב המשפחה, להעניק יציבות האיחוד, לספק קריטריונים. אותם לשדר לנו את, הערכים, התרבות לנו בירושה, אגדות ומנהגים. תרומתם יקר הם משלימים לאלו של ההורים. בחברה הספרדית של לפני כמה עשרות שנים, כמעט כל הנשים היו עקרות בית, שהבאתי את הטיפול של זקני שלהם. כיום, חלק ניכר של נשים הצטרפו העולם של עבודה והזן עדיין הוא תרבות לא מושרש עמוק הקשישים מגורים סיעודית, מסובב את תשומת הלב או מהגרים הם מי ידאג משימה זו בבית הקשישים עצמם. כמו סבא וסבתא מבוגר בריאותם הופך להיות רגישים יותר, הטיפול בהם יכול להיות מתיש. כמה צריך טיפול יום ולילה, כאילו היו תינוקות, מבלי לעזוב את דף הבית. על-ידי לכן העסקה עם אותם יותר חודש אחד בדרך כלל משפיעים על איזון משפחה. התמיכה הראשי של הקשישים הוא יחסי משפחה, אך כל חברתי לספק רווחה פסיכולוגית, לסייע לשמור על בריאות, הערכה עצמית, אם גם הקצית פעילויות בבית, קל יותר להימנע תחושת אפסיות בדידות. הקשר הספרדי מעשה בוחנת תומך פיננסיים עבור מטפלים משפחתיים. הישג חברתי העיקריים, pilara€™ a€˜cuarto של מדינת הרווחה, אך מספר מרוכב לפתור שאלות מעשיות עולות. בעת סיבוב קשה להחליט מי הוא למטפלת משפחה או שבו הילדים יכולים להחליט כיצד לטפל מבוגר עם שיטיון senile. להביא הילדים יכולה להיות קשה מאוד. לעיתים יהיה צורך לבקר את בתיהם של כל אותם כדי לראות שהוא המתאים ביותר להכיל את הגדול ביותר. נראה מדהים, אבל יש מקרים שבו כל אחד רוצה להיות למטפלת כדי לקבל שכר. מובילים שלושה חודשים רצופים לפחות למטפלת משפחה לדאוג לקשישים, כדי לרשום בביטוח. זוהי איכות החיים של קשישים שיקבע כי שינוי של בית קצרים יותר אינה מתאימה להם. אנו גם עליך להעריך את המצב של נשים, בנות או כלותיה, חלקם כבר פרש, ביצוע מדי יום, במשך שלושה חודשים ברציפות, פעילות המפעילים לפחות שתי אחיות. כדי ליישב את חובותיו של הילד, אישה, אמא, אשתו ליצור משבר אישי, המחלה. מכאן הצורך בתמיכה בתוך המשפחה, בחברה. יש כל כך הרבה מצבים מקרים בודדים כמו סבא וסבתא משפחות. עליך ללכת בנתיב זה עם צעדים מעשיים, ישים ולשאול היכן אחריות מסוימת בהמחויבות מכול וכול זקני שלהם בני משפחה. מרכז עיתונאי Atienzar חוזה מריה סולידריות שיתופי פעולה (CCS), הוא שירות של מודעות חברתית של העמותות של סולידריות חברתית, כדי להודיע התרגל החברה ואנשי מקצוע של התקשורת בנושאים של סולידריות, צדק חברתי, עבור תרבות של שלום, הגנה על זכויות האדם, עם דגש מיוחד על המאבק נגד העוני, אי-הכללה והגנה הסביבה. CCS מבוסס על צורך בסיסי לשלב פיתוח מידע ותקשורת רכיב של שיתוף פעולה. דרך מנתחים את יצירת מאמרים בתבנית מקצועית באיכות גבוהה journalistic, הותאם הרווחים של המדיה, המופץ אותם באמצעות רשתות בינלאומיות שלהם. באתר האינטרנט של CCS (זמין כל הפריטים הפיק לתאריך, מסווגים לפי אזורים תמאטי).