סוג העור שלך

עם כל מידע, עצות לטיפול בעור של היום, עשוי לחשוב שזה מבלבל מאוד! מה שאתה רוצה הוא הטוב ביותר לעור שלך. היא יכולה להיות מבלבלת לך לנסות לשמור בקרונות עם הטכנולוגיה המתפתחת ללא הרף. מס – ' 1 של טיפוח העור עור שלך הוא ייחודי. אם משתמש "המוצר החזקים" חברו הטוב ביותר, יכול לעשות עבורך או אשר היתה גם התגובה אליו. לפני קבלת ההחלטה על הרכישה של מוצרים ללא מרשם לטיפול בעור, יש כמה עובדות בסיסיות אודות העור שעליך לדעת. אלה כוללים: סוג העור שלך. האם היא fat, יבש, רגיל, רגיש או שילוב? עור העור שלהם.

האם יש לך עור בהיר שנשרפה בקלות, קל עד בינוני ניתן לצרוב? או חצי הטון בדרך כלל שיזוף או עור כהה יותר רק לעתים רחוקות נשרף? או האם גון כל כך חשוך, עד כי מעולם לא הצריבה? הבעיה העור. אם ברצונך להיות תחזוקה מונעת כדי למנוע הזדקנות מוקדמת? האם יש לך בעיה של העור, כגון אקנה מתמיד, כתמי גיל, melasma או rosacea? ייתכן גם נקבוביות גדול, נזקי השמש, קמטים בפנים או קווים עדינים הדורשים תשומת לב מיוחדת. יש לך נפיחות של העין או משקיות עיניים הדורשות טיפול מיוחד? הרגלים אישיים שלהם. האם אתה למעשן? לבזבז הרבה זמן בשמש? התהליך של ויטמין כל יום? האם לצרוך תזונה נכונה ומאוזנת? כל אלה גורמים משפיעים על כיצד אשר צריכה לדאוג העור שלך. טיפוח העור # 2? היא אחד המרכיבים החיוניים ביותר של יופי אחת? s-בריאות הגוף.

יש לשלב את הרגלי אורח חיים פשוט אך חיובית מאוד מסוימים כגון: פעילות גופנית, שתייה ואוכל בטעמם. טיפוח העור # 3? הבסיסית שלבים לקבלת פנים מושלם כולל שני מרכיבים בסיסיים: ניקוי, לחות על בסיס קבוע. מייק Zanov קיבל תואר רפואי בגיל 25 שנה ב אוניברסיטת סן Pitersburg רוסיה, לאחר מכן השלים את דרמטולוגיה שם. כעת, הוא דרמטולוג.