ציוד סלון שיזוף

שיזוף בסלונים עדיין מאוד נפוצים בכל אזורי הארץ בכל עונות השנה. גברים ונשים לעיתים קרובות לקנות שירותים שיזוף אל סלון שיזוף המועדפים שלך. שירותי שיזוף, הם נמכרים לעתים קרובות חבילות, מאפשרים ללקוחות לבקר עבור מספר מסוים של הפעלות שיזוף. זהו ערך טוב יותר הרכישה של כל מפגש שיזוף. שיזוף חבילות המחירים, הפעלות בודדות עשויים להשתנות בהתאם מחשב ספציפי בסלון שהלקוח בוחר כך בבדרך כלל, שיזוף סלון ציוד כולל סטנד שיזוף תאי שיזוף מיטות שיזוף. בקתות סטנד שיזוף כדי לאפשר אשר הלקוח כך בזמן עמידה. שיזוף מנורות נטען מאחורי plexiglas עם בטיחות סביב הגוף. לרוב הבקתות יש מאוורר קירור ורמקולים לאפשר ללקוח להאזין למוסיקה בהפעלה הראשונה שלו, 5-20 דקות של שיזוף.

תאי ייתכן מנורות UV 48, 54 או 60. את בקתות הן בדרך כלל של פלדה, פלסטיק או עץ יותר מקום עבור קיבולת ללינה של סוגי גוף שונים. שיזוף מיטות שבו הלקוח נמצא זמינות גם במסגרות בגדלים שונים כדי להתאים לסוגים שונים של הגוף. מיטת שיזוף הוא בדרך כלל מבנה פלדה ומאפיינים של ואט 100-160 שיזוף מנורות. הלקוח לשכב על מיטה של plexiglas, עם כיסוי קיפול-out המערבת גם מאחורי plexiglas שיזוף נורות. המיטות שכב-למטה יש בדרך כלל נורות 24-46 המשתנות בואט.

המספר של מנורות ו ואט להוביל, בשילוב עם סוג העור, לקבוע כמה זמן מתבצעת ההפעלה שיזוף. כל סלון שיזוף ציוד פועל מנגנון סינכרון המאפשר לצוות לעבוד עבור שיזוף רק ברירת מחדל. מהניתוקים אבטחה מחוץ מנגנוני כלולים גם בציוד סלון שיזוף כדי לאפשר ללקוח במהירות לכבות את המחשב במקרה חירום או תקלה. ציוד משומש של סלון שיזוף הוא פופולריים בקרב בעלי כיתות לימוד חדשות נמצאים על תקציב קפדנית. רבים בעלי אולמות ותיקים שתחליט לשדרג את המחשב מציעים ציוד של סלון של שיזוף סלון שיזוף במחיר נהדר בשימוש. מיטות כל תכונה נורות שיזוף בקלות להחליפו. תאי שיזוף משמש ומיטות מסגרות וחזקים, יפעלו מערכות חשמל הם מבחר גדול של הבעלים של מכון שיזוף, המבקשים לחסוך כסף. מספק מידע מפורט אודות את היופי, שיער, ציפורניים, ציוד סלון שיזוף, כמו גם את ציוד אחסנה סלון הנחה. ציוד מידע אולם היא אחותו של אתר