קורדובה – ארגנטינה

לאחר הנסיעה מאות ק מ, מסלולי מעבר, וכך דומים ככל נופים שונים, pampeana רגיל קוביסטית בהן השדות שנקטפו מציעים לנו את הפנים הכי טוב שלך, אני חש אוויר. הגיע Achiras, על גבול המחוזות של קורדובה, והוא San Luis, הכל הופך להיות מעניין יותר. המישור הנרחב נותן דרך גלים של כפיפות הגורמות הסיירה, אך בעיקר נותן לעבור נוף נפלא, כרי דשא, עמקים ועיירות עם השלווה קנאה. אני מרגיש מיקרו-אקלים המפורסם של העיר תמיד-אטרקטיבי של מרלו,. שאני מכין את התחנה האחרונה שלי לפני שאתם חוצים בחזרה אל קורדובה, להכיר את המקומות מרתק ומסתורי של Traslasierra.

אפילו השם של האזור לשים יותר מזימתי הגעתו. Traslasierras, מקום מאחורי ההרים, אולי מוסתרים או המסומנים ההבדלים עם הצד השני. אבל כל אלה נעלמים יתחיל להתפרק כאשר מגיעות אל-העיר La Paz, האתר הראשון של קבוצת בכפרי ההרים בלתי נשכחת זו. מצאנו שם הבולה Loma Hotel המיתי ואת שירות ייחודי תחנת רדיוס קילומטרים אחדים. הנסיעה הבאה, ליד הגבול, Luyaba ואת האוכלוסייה, כפרים ציוריים קטנים, כדי להוביל בסופו של דבר Yacanto San Javier, מאוכלס אחים, והכניס אותו ברחוב, כמעט ניתן לחלוקה.

ב- San Javier, אני פוגש כיכר הפופולרית הכנסייה מאוד ומטופחת, ברים, חנויות מכולת טיפוסי של כפרים אלה, לחנות, מלאכה בתים והוא בפינה פלנקה עם סוסים וחמורים ההרפתקה של הילדים. נקרא גם תשומת ליבם של 4 X 4 חונים בכיכר. כבר עייפים מהנסיעה אני כבר מחפש המקום יישאר בימים אלה של ניתוק. לעלות בדרך עפר, אני רואה כי הפוסטרים לציין כי אני אסגיר באותו כיוון הטיפוס אל Champaqui האגדי סרו. שלב של adobe, מהחוות המבודדות בית מאוד נחמד, חצתה את הכפר ספא, אני עדיין טיפוס, וזה נראה כאילו אני הולך להודות אל ההר. הכביש נהיה יותר פתלתלות, כאשר סוף סוף אני רואה המקום הזה נראה לחלום. כדי להיכנס אתה צריך לחצות נחל קטן המאפשר מעריך את המקום מרהיב, מלא צמחיה, עם תמונה מרשימה של Champaqui על רקע. . אני יכול לקחת את כל השלום שנותן לי העיר הזאת, אני מרגיש כל מה שנשאר, אני במקום ייחודי, קפוא בזמן. אני מזמינה אותך לטייל על שביל של Ambrose, שביל של אבנים, חציית נחלים ובריכות של מים צלולים. אני זוכה לפגוש כמה תושבים מקוריים San Javier Yacanto, אשר עשה שימוש חוזר למודרניות ולהמשיך עתיקת יומין המסורות והמנהגים שלהם. אתה רואה אותם בחנויות מכולת עם סוסיהם… חזרה בכיכר לשתות כוס יין אחד ההומים ביותר בר טבלאות, ואני Jos?, תושב לא-אז-יליד יושב ליד השולחן שלי, אבל מי כבר כמה שנים גר שם. זה אומר לי קצת היסטוריה של כל האזור, לי שמות בגאווה, הדמויות החדשות שהחלו מלבקר אותן לאחרונה: פיטו פאאז, ססיליה רות, Fern?n מדבר אליי אתה Miras, אומר לי עם הפזמון שלו קורדובה ". הם כפר Vip…","."זה כדי הגרינגוס מגיעים מאירופה כדי לראות את הפלא הזה… "." מה שאני אומר הוא מציאות, אנשים מעורב בקרב הילידים, זר, זה לפני 5 השנים שמשהו לא יעלה על הדעת. איפה המפורסם קצת לבחור עבור החגים שלהם. זה כבר יורד בין לילה, כיכר הוא קורה, עם שלה הוגן של אמנות, הליכות ונראה שיש לי מזל כי ישנו קנס הלילה בחצר הכנסייה עם עוגות ויין. אחרי הלילה הזה, אני מתעורר עם ארוחת בוקר סראנו הממלא אותי באנרגיה, לאחר טבילה בבריכה, ועל סיור קטן של המרחב הירוק של הבקתות. בעלי מחכה לי עם עז הרים, יין טוב. לא יודע איך להודות. לך כל כך הרבה אורחים, עשה לי לבלות מספר ימים מאוד מיוחד. אין ספק כבר אני חושב על הישאר עוד, אבל לאט לאט את הראש בחזרה לחשוב את השגרה ועל העבודה כי למרבה המזל אני יכול להשאיר אותם בצד בהטיול היפה הזה.