ראיונות

זה לא מה שהם רוצים – האג'נדה הנסתרת של ראיונות מה אתה הולך לראיון? לקבלת רשימה של הכישורים שלך ולדון מה בקורות החיים שלך? זה רק קצה הקרחון, ואתה הטיטאניק אם אתה לא הולך עם רעיון לפחות של מה עומד מאחורי השאלות שלהם. כמובן שיש את השאלות רגיל, כי את המידע הבסיסי שצריך להיות מועבר איכשהו, וחוץ מזה קוראים את קורות החיים שלך, רוצה לראות את הזיעה, ואם אתה יכול לתפוס כל אי התאמה בין מה נייר, מה שיוצא מהפה שלו. אבל ראיונות יכול להיות מלא מהמורות, כי אפילו לא רואים את זה בא, כי הם להפיח בהם תחושת שווא של חום על ידי מגייס את הדרך נחמד. לפני שאתה יודע את זה, ולפעמים אפילו בלי לדעת את זה, אתה שופך את כל הסודות שלהם לעבוד בקרוב, חוסר הביטחון שלו, רמזים על האופי שלו או מוסר עבודה. ההכנה, כמו תמיד, היא המפתח. הוא האיש הנכון . לאחר הכישרון להיות מחויב המעסיק שלך לא לחתוך שום חרדל, החסרונות המראיין חתיכה עסיסית של משהו רק אמר, זורק אותו אלינו, רק כדי להיות בירך במבט ריק גמגום. זה לא מה אתה רוצה מהעבודה שלך, מה זה יכול להביא לעבודה.

הפנים עשוי להיות המתאימים ביותר (טכנית) מועמדים על פני כדור הארץ, אבל אנחנו לא ננצח את המיקום על יחיד. האם שיעורי הבית שלך ולגלות מה החברה רוצה את האדם עושה את העבודה. מה אתה מצפה בדרך של ביצוע עבודה? איך את היוזמה? לאחר מכן, כאשר אתה להתראיין, לתת לעובד הפוטנציאל שיש לו כל כישורים טכניים. בשל ראיון מוצלח לא תמיד על מה שהם עשויים לומר, אבל מה שהם רוצים לשמוע. מעסיקים רוצים אנשים לא רק לשמור על העסק פועל, אבל יוביל לרמות חדשות של הצלחה. אתה יכול להגיד את המראיין מה הם יכולים לעשות, אבל איך אתה יכול למכור את הכישרון שלך ואת היחס? הצג אותם, זה איך! לא פשוט לומר "אני עובד היטב עם אחרים, "אומר להם כיצד המחלקות השונות מעורב במאמץ שיתופי כדי לצמצם בזבוז בתוך המשרד וכיצד מעסיקו לשעבר נהנו ממנו, ואיך חברת" צוות "נהנו מאמץ משותף שלהם. לא משנה להתפאר כי יש לו את האף לדברים חדשים.

תנו סיכום (לא רשימה להתרברב) של נהלים חדשים החל, והתוצאה היא פעולות יעיל יותר בעבודה האחרונה שלך. או לספר להם על הרעיונות שלחת, אשר שולבו בתוכנית השיווק של החברה, וכתוצאה מכך רווחים גבוהים יותר עבור השנה שעברה. כפי שצוין בראיון את הספר המושלם (ראיונות הם לא רק העובדות משימות. המגייסים ואת המראיינים מחפשים חברה מעבר אדם לפניהם, כדי למצוא את האדם הנכון לתפקיד. וזה נותן את המועמד עובד הפוטנציאל להיות נחקר לעומק לטובת החברה הוא הולך לעשות את העבודה. זכויות יוצרים 2005 Perfect ראיון יואל ואנס הוא מומחה משאבי אנוש שהיה אצל אנשים מעל 17 שנים, ראיינו 3,159 אנשים. הוא לימד גם ב 4 האוניברסיטאות הגדולות ברחבי הארץ יש כיום ספר הנמכר ביותר בראיון שכותרתו ראיון מושלם ב