שחזור הוריקן

נראה מציאותי, הסערה אחר שפגע בפלורידה אחרי סבל ארבעה בשנה שעברה. עם תחילת עונת ההוריקנים, Floridians החלו להעביר מאירועים ההרס שעשו הרבה אנשים, אפילו מתח, דיכאון. כמו הוריקן דניס מגיע ביבשה, שעות, ימים, חודשים מאוחר יותר, יכול להישאר אמונה, זעזועים. יש דרכים שיסייעו להשיג אחד? החיים S בחזרה בסדר לאחר מצבים קשים כאלה. לבטא רגשות שלך כאשר אתה מרגיש. אם אתה מרגיש כמו בכי, לתת לו.

סביר להניח מבקשת בריאים יותר מאשר יכול לעשות דברים לגופו, מאז אותו דרך לשחרר את הצטברות של מתחים. דון? אל תתפלא, גם אם נראה כי מעשה שלך יחד ולאחר מכן כרגע פחות צפוי, דמעות פרצה שוב. להיות אדיב רחום עם עצמך אחרים הם. לדבר על רגשות, חששות ופחדים. להיות כנה. לומר בקול שלו משפחה, חברים, הבוס ועמיתים של עבודה. אם לא ניתן להגות את המילים בעל פה, הם לכתוב מכתב. אתה עלול להיות מופתע אחרים להרגיש בדיוק כמוך, אבל החליט לא להביע אותן.

מבקשים עזרה מיידית. תן את האגו צעד קדימה. דון? T לשמור על הצרכים שלהם אתה עצמך. להפחית את הלחץ ככל האפשר היום. בקבוק מים הארכה בתשלום של חשבונית, להירשם FEMA להתקשר לחברת הביטוח שלכם, קשר עם הנושים שלך בהקדם האפשרי. איך הדברים האלה הדרך מעניקה לך יותר כוח כדי להתמודד עם דברים אחרים כדי לקבל עזרה מיידית. כעת אינו הרגע של גאווה לעמוד בדרך. למי להציע עזרה הם בדרך כלל במקום לעשות זאת, או אשר כנראה לא הרחיבו הזמנה שלה במקום הראשון. קחי אותם ההצעה שלך אין תירוצים. אוכל, מקום ללון, בגדים, או תעבורה שוב להשאיר אותו עם פחות סיבה לדאגה ברגע זה. דאגה לגבי מתן ב כל שחזור זה הערב, כאשר החיים שלך הוא בסדר. ניתן במקום טוב יותר לשקול את הערכה, כי היתה וסופו הכרחי יותר על-ידי אגודת הידידים שלהם של כל המצבים. החיים לאחר אירוע טראומתי, כמו סופת הוריקן יכול להיות שהם לשנות חיים כדי לחכות קצת זמן לעבור לפני מרגיש טוב שוב. זכור כי עזרה מקצועית חינם זמין על-פי הממשלה, הכנסייה וארגונים אחרים של צדקה פעמים ככה. הם תוכננו עבור רגעים כאלה. זכויות יוצרים 2005 קתי Iwanowski. כל הזכויות שמורות. קתי Iwanowski, אחות סרטן, מנהל לשעבר, יוצר אמנות, מדבר וכותב על חיים יצירתיים ועבודה. היא מתגוררת ב פלורידה. מאמרים שלו, מאמרי מערכת דעות על אמנות, עסקים, יצירתיות, נושאי ההנקה פורסמו ידיעונים, מגזינים וספרים בארצות הברית. כדי לעשות סידורים קתי כדובר את האירוע הבא שלך או כדי ללמוד עוד אודות עבודתו, לבקר באתר האינטרנט שלו ב