שלוש דרכים לאמת הכנסה הונאה ברשת.

בכל יום, מיליוני אנשים מבלים את רוב חייו באינטרנט. ולבסוף, הם מגיעים למסקנה כי האינטרנט הוא לא רק מקום בשביל הכיף, או למצוא מידע, אלא גם מקום שבו אתה יכול לעשות כסף רציני, אפילו טירון שאין לו שום ידע מיוחד! כן, באתרים המציעים השכר הריאלי הרבה, אבל בפועל מראה חברות עבודה אמיתית הם הרבה יותר קטנים. אז איך לא ללכת לאיבוד בים של מידע ולהבין לאן אתה באמת יכול להרוויח ולאן אתה רק מנסה לרמות? להלן שלוש דרכים כדי לבדוק את התשלום של החברה: 1) חוות דעת של קהל היעד של החברה הזו. מה תוספת זמן להפסיד, וכמעט מיד מתחילים לעשות כסף באינטרנט, יש צורך למצוא ביקורות של אנשים שניסו לבצע בחברה או השירות. יתר על כן, יש לא אחד, לא שניים גברים, לפחות עשרה. אחרת אתה פשוט zataschat ל אתה מרוויח באמצעות הפניות או הטבות אחרות. בקיצור אתה תהיה פשוט כדי להרוויח כסף. ובכן, אם אתה מוצא הרבה פידבקים חיוביים, זה אומר רק דבר אחד: הקמפיין יש סמכות אמיתית ברשת ולעבוד יותר בשנה הראשונה.

ובכן, אם ביקורות נלקחים ממקורות שונים, כלומר מאתרים שונים. 2) מיקום גיאוגרפי של הבעלים. בדרך כלל, אנשים המבקשים להישאר בעילום שם ברשת הגלובלית לגרום לנו הרבה חשד. לכן הדרך הטובה ביותר היא לשאול את הבעלים של המשאב ליצור קשר מידע: כתובת שבה הם חיים, או מה – כל הנתונים האחרים לאמינות של האישיות. במקרים קיצוניים אפילו שילם השירותים ניתן למצוא את מיקומו של אדם על מספר הטלפון הנייד. 3) הפופולריות של החברה. הפופולריות של החברה גם ממלא תפקיד חשוב לא כדי לבדוק את האמינות. אם השירות מספיק פופולרי ויש לו תנועה טובה של מבקרים, זה אומר רק דבר אחד: שירות זה הוא אמין למדי.

ניתן לבדוק זאת על ידי התבוננות הדלפק את הפופולריות של האתר, או אם לא, אז שוב להשתמש מנוע החיפוש ולחפש בגיליון של הדירוגים. זה הכי טוב אם זה נופל לתוך עשרת האתרים המובילים. להלן שלושה קריטריונים לדעתי לבדוק אמינות המשאב שבחרת. שימוש בטכניקות אלה בפועל זה יהיה להקטין באופן משמעותי את הסיכון של להיות מרומה.