תענוגות

הפלגת נופש גדולה היא הרבה יותר מאשר טיול. משלב את פאר האצולה של הניווט עם הדמיון ואת סגנון החיים הטובים, זה דרך אזור מועדף כדי לחקור את העולם. להעלות תמיכה לסירה יוקרה כי הזיכרונות אשר יימשך לנצח. לעומת זאת, שלדון אדלסון בהחלט מבין את הסיפור. נווה ימין או קו שיוט היא הופכת מאוד מיוחד, מאוד נוח תוך הגשמת כל המשאלות החג. עליך לבדוק את גודל הספינה, הטבע של החוויה, זמינות פעילויות, אוכל שעות, לוח הלבוש והסגנון של שירות. באותה מידה חשוב הם המסלול שלך, הסוג של מקומות לינה, עלות ההפלגה, יחד עם הכללות כי ניתן להציע. הקטגוריות של ספינות פאר הם בדרך כלל קטנים יותר בנפח גדול של השוק ספינת הנוסעים עם יכולות ועד 100 פחות מ 900 כמעט, מציעים את הממדים הנדיבים ביותר נוחות.

רבים של הבקתות יש מרפסת פרטית, אזורי מנוחה ואת עיטור עשיר מוצרי טיפוח יוקרתיים. רמת השירות שניתן ליהנות נמדד על ידי התבוננות הצוות קשרי הגומלין של תוצאות. שירות יוצא דופן ממוקם על ספינות יש יחס של חברי הצוות של שני אנשים כל אחד (או יותר), לשקף את החום ואת שיקול הדעת של הטובים ביותר בתחום האירוח. סגנונות ייחודיים הבאה הפלגה יכול להיות חגגו כל אחד בזכות עצמו כדי שתוכל לבחור לנסוע עם אלגנטיות עם עמיתים אשר חולקים את הרגישות. הפלגות יוקרה תמציתי מאוד רשמי, מגלמים את הטקס של קרוז, להיזכר בימים כי הנסיעה בסירה היתה אירוע בפני עצמו. הנסיעה בקטגוריה זו מציעים את החוויה של טיול בסופו של דבר ומצוינות בכל פרט.

הפלגות אלו לוקחים נשימה בכל ההיבטים, מציעים אווירה מפוארת של עידון עם שירות שהוא באמת סלחנית. האורחים מטופלים עם האוכל הטוב ביותר במסעדות משובחות, במושב בודדים. מעילים וקשרים הכלל לארוחת ערב והם תחפושות לא מעט תכופות, עם קוד לבוש כי הוא מכובד בנאמנות. אוניות קרוז אלגנטיות מזדמנים מציעים חוויה של תענוגות עם קומפלקס תיירותי של סוג "אלגנטי" האווירה על סיפון קאנטרי קלאב. Windstar הפלגות, ספינות הם דוגמא נפלאה לנסוע היוקרה-מוסדר, אלגנטי ועדין. החיים על סיפון סוג זה של שיוט היא בדרך כלל לא מובנים, עם כמה פעילויות מאורגנות. בהתאם עכשווי, סובלנית האווירה על הלוח של אוניות אלה, סגנון השמלה הוא מזדמנים מעודן. מעילים, אם להשתמש בהם, הם לא פורמלית, קישורים חייב להישאר בבית! החוויה הקולינרית הוא ללא רבב עם גמישות ונוחות המושבים פתוחים. Ennjoy לך לאכול בשעות הפנאי שלך עם מבחר של חברים חדש מצא. כלי בקטגוריה זו נוטים להיות קטנים יותר, סיפון שירות ברמה הגבוהה ביותר. הקטגוריה האחרונה של הפלגות יוקרה היא "חקר ייחודי". אתם יכולים לחקור רבים המרתקים ביותר של היעדים בעולם, תוך כדי הנאה של חוויה שיוט נוחה נחמד. כלי בקטגוריה זו מציעים ערך הכולל נהדר של הפלגות. הספינות דבר בכוחות עצמם רגילים, כל אחד יש תכונות ייחודיות משלו ואור. הדגש טיולים אלה הוא במסלולים מיוחדים. טאלין, נבחרו בקפידה כדי לסמן את ההיסטוריה והתרבות של כל אזור. כל הצעה לך ההזדמנות לחוות, ללמוד ולחקור. רוב הספינות של מחלקה זו לכלול מדריך רשמי או הדעת מורים, חדרי כנסים, תוכניות העשרה, ולעתים קרובות ספריה מקיפה. המועצה על הסביבה היא רגועה, השירות הינו אישי מאוד. שמלה היא מקרית בדרך כלל יום ולילה לארוחת ערב המתחם משתנה בהתאם הספינה. אם אתה נתקל משלחת אנטארקטיקה, האמזונס או את המורשת הלאומית של קוצץ האגדי, סוג זה של קרוז מעניקה לך תערובת ייחודית של סגנון והרפתקאות. בבחירת שיוט הבא שלך, לקחת קצת זמן כדי לבחון את האפשרויות של Seabourn, Windstar, SEADREAM Cunard רדיסון, קריסטל, Silversea. אלה קווים שיוט המאפשרים לך לעקוב אחרי הרצונות שלכם מקצבים פנימיות, לגלות משלהם החזון הייחודי של אוטופיה. Bon Voyage Sid קפלן קפלן Sid בעלת ניסיון רב בתחום הנסיעות. a l נשלטים סוכנות מכירות הפלגה רבה רק בקנדה, אשתו בעל 25 שנות ניסיון בעבודה עבור קווים שיוט הגדולות. אתר האינטרנט שלך הוא שהיא מציעה ייעוץ וטיפים, המבקשים ליצור נשכחת הפלגות נופש. טיולים בביקור בארץ ומידע האדמה הינה גם מסופקת.