תרופות ההומאופתי נגד סוכרת

הגוף משתמש הדם להפצת מזון תאים ואיברים, ועליו להיות תמיד כמות מסוימת של גלוקוז המסתובבים בדם. הגלוקוז (סוכר) הוא דלק הראשי של הגוף ומעבירה הדם האנרגיה לגוף צריך עבודה. כאשר סוכרים, עמילן מתכלים ב- – ונפיחות גבוהה ביותר של אוכל זבל, לדוגמה – יכול מאוד להעלות רמות סוכר בדם בזמן. למרבה הצער, זמן קצר לאחר אכילת ארוחה לאחר הבהלה הראשונית של סוכר, סוכר ברמות הסוכר בדם ליפול שוב. כאשר הגוף אינו בשליטה על מצב זה נקרא מחלת הסוכרת. זה קורה גם כאשר אנו נמצאים ללא מזון במשך תקופה ארוכה של זמן, או לדלג על ארוחות. aa‰ste לאורך תהליך לא תקין! אינסולין הוא הורמון המסייע לווסת רמות הסוכר בדם.

הוא נוצר בדרך כלל על ידי הלבלב הוא איבר ליד הבטן. הוא משמש מפתח ברגים, לפתוח את התאים לגלוקוזה הנובע מן האוכל וניתן לשלב. לענייננו, תקומה הוא הכתובת בשבילך. שם הוא הופך אנרגיית הגוף תוך שמירה על רמות סוכר בדם בטווח רגילה. הדרך הטבעית לאכול במרווחים קבועים במהלך היום, ארוחות בריאות, לעבור דרך לתמוך רמות תקינות רב סוכר בדם. לאכול מזון בריא גם יסייע לספק את הדרישות התזונתיות של הגוף, ומאפשרת לתפקד טוב יותר.

ויטמינים, מינרלים, חומרים תזונתיים אחרים הם אבני כולם חשובים של בריאות מערכתיות. עקב טפסים המודרנית של חיים, מזון מהיר, לאנשים רבים הוא חסר ויטמינים חיוניים, מזינים אחרים מדיאטות שלהם, הם צריכים לקחת תוספי תזונה על בסיס יומי. בעוד אנשים רבים לזהות את לקחת ויטמין תוספי מדי יום, יש אחרים מזון המועבר על ידי – גבוהה, אבני יקר, חיוניים לבריאות הסלולר. בין אלה הם הביוכימי מלחים ומינרלים – הרכיבים החיוניים לבריאות הסלולר. הם טבעית גישה התחזוקה של רמות הסוכר בדם. השילוב של שלושה מלחים הביוכימי שנבחר עבור השפעתו במי פנים על מערכת הדם, הלבלב, יכול להיות. אתה בטוח לקחת עם מרשם תרופות אחרות, בצוותי הטיפול המסורתית. מלחי הביוכימי מורכבים של מינרלים להתרחש באופן טבעי ברמה סלולרית גופנו, כל חומר אורגני על כדור הארץ, צמחים, סלעים ו אדמה. היו שנים עשר מלחים הביוכימי חיונית לזיהוי רכיבים חשובים של כל התאים של הגוף, ללא אילו בריאות אמיתית אינה אפשרית. כל מלח הביוכימי משחקת תפקיד מגוון, חיוני בשמירה על הבריאות הסלולר האיברים ומערכות הגוף. ודא כי תרופות ליפידיות של כל תוספי תומכת את התאים של קירות קפילרית, הורידים והעורקים. אפילו מזון, תרופות טבעיות ב- בדיאטה שלהם מסומנת גם כאשר הם יקלטו בזרם הדם, ובכך הגדלת המאמצים בריאות. Kalium sulphate (קאלי. sulph.) (נגזרת של אשלגן sulphate) מעורבת בסיוע הגוף תואט תאים ורקמות הגוף – פעולה אופטימלית של תמיכה כדי לסייע בביצוע הפעולה של המערכת החיסונית. מסייע לשאת חמצן העור ואת בלוטות, מעודד את מחזור הדם. קאלי. Sulph. שהוא נמצא בעיקר בתאים של כל אברי הגוף, כולל את הלבלב, הקיבה. Natrun sulphate (. Nat sulph.) (נגזרת של נתרן sulphate) מעודדת נוזל איזון ברמה התאית, מסייע לשמירה על האיזון של מים כל רקמות, דם, נוזלי גוף אחרים. גם ‘ הניקוי ‘ – מערכת הסרה שגרתיות של רעלים מסביב לכל תא בגוף. הערה זו nat. Sulph. זה לא לבלבל עם עקב את הקומפוזיציה שלה הביוכימי מלח טבלה מלח. Calium פוספט (קאלי) (phos). זהו מרכיב מינרל חשוב של כל מבנה הגוף, למעט רקמת חיבור. הוא מרכיב חיוני בתהליך התזונה של הגוף דרך מערכת העיכול, דרך ההתבוללות, צמיחת תאים, עלויות האנרגיה. סידן זרחתי קיים בונה את תאי דם חדש, ובכך מסייעת לגוף כדי ליישם את הפונקציות צורך לשמור את זרימת הדם, שמירת הגוף חם. זה מלח הביוכימי נמצאת גם כל נוזלי הגוף. מהנדס במקצועו אך עם עניין רב בבריאות ורפואה אלטרנטיבית. אני חושב הטבעיות אלטרנטיביים יש מקום שלהם ברפואה המודרנית. ציבורי עם בעיות אלה כי אני בטוח כי מושכלות אדם הוא להיות אדם מאושר ובריא יותר.