5 דרכים לעשות אתר עסקי אפקטיבי

לכן, אני חושב שאתה משלה את העסק שלך או התחייבות של כל ארגון צריך להיות אתר משלו ברשת האינטרנט. מי אתה? הבעלים של עסק קטן או בינוני? מנהל ארגון ללא מטרות רווח? אבל, לא משנה איזה סוג של עבודה שהוקצתה המטרות שלך עשוי להיות שונה, יש איזה פיתוח האלגוריתם של האתר, אשר המתואר במאמר זה. וזה אלגוריתם מורכב מ 5 נושאים החלטה חשובה, אשר כוללים: 1. Prednaznachenie.Stranitsa-מצביע וארגון האתר. 3. כותרת sayta.4. ספק משוב svyazi.5.

קידום הפרסום באתר. ובסופו של דבר נדבר על התמחור על מגוון של שירותים הקשורים להתפתחות הבריאה, ותחזוקה של האתר. מטרה: למה אתה צריך אתר? מענה את עצמי את השאלה הזאת בתחילת רעיונות, תוכל לחסוך סכום ניכר של זמן מאמץ וכסף על ידי הימנעות מתח מיותר. איך לשקול ולהחליט למה אתה הולך לעשות את זה? מה אתה רוצה לעשות את זה? מה הם המטרה של הפעילות שלכם ברשת? המחשבות שלך כאשר אתה משיב לשאלות אלה עשויות להתעורר בערך את הכיוון: "מצביע-neobhodimaya.Stranitsa לאינטרנט דבר וארגון האתר. עמוד ראשי (אינדקס), ככלל, בדרך כלל בשם "דף הבית". קודם כל, דף זה הוא הפנים שלך, כי הוא לא אחר מאשר את התוכן של כל הדפים שמרכיבים את האתר שלך.

בתורו, את כל האתר צריך לכלול את הסעיפים הבאים: על הארגון. סעיף זה הוא מלא פרטים על הארגון שלך ואת ההיסטוריה של המקור וההתפתחות שלה, את הפילוסופיה של העסק שלך מוצרים ושירותים. בעזרתו של טקסט וגרפיקה סעיף זה אמור לתת תיאור של המוצרים והשירותים שלך, כדי להדגים מה היתרונות יכול להפיק מהם את הלקוח; חדשות. סעיף זה מכיל מידע על חדשות החברה, לעדכן את מגוון המוצרים והשירותים טופס לניוזלטר שלנו והאתר t.p.Nazvanie. עכשיו, כאשר שאלות על מטרת ומבנה של האתר פתרת בהצלחה, הגיע הזמן לזכות הילד שלך, מה שהופך אליו כדי להתחיל כמה טייס את הכותרת. כמובן, ניתן להקצות האתר הוא כבר הזמין את השם שלך – את שם החברה שלך, למשל. אבל ייתכן שיש תקלה – מטרה שאתה רוצה להשיג באמצעות האתר, יכול להיות צרה או רחבה יותר מזו חברה שלך, ואת חוסר התאמה זה אתה לא ייהנו. במקרה זה אתה מקבל שם חדש, אבל זכור: זה צריך להיות חדים, ברורים, מהדהד, קצר ובלתי נשכח. 4. ספק משוב תקשורת. אתה צריך להישאר בקשר מתמיד עם האורחים שלו – במיוחד עם לקוחות פוטנציאליים ולקוחות. דואר אלקטרוני הוא לא להשתמש בכל דרך כדי למנוע, אבל יש כלים להאריך שלה הזדמנויות למסור מידע הכרחי הדואר הנכנס שלך בצורה סיים (ספר אורחים, מידע בקשה, טופס הזמנה, שרת מאובטח) 5. קידום אתרים ופרסום. על מנת לקוחות פוטנציאליים לדעת על האתר שלך, אתה צריך לדווח על כך, ואתה יכול לעשות זאת בעצמך או, שוב, להפקיד את עבודתו של איש מקצוע. – מנועי חיפוש. למרות מספרם, פופולרי באמת ביקר מנוע החיפוש באינטרנט לא מעט (לפי המידע שלי, לפחות תריסר). אתה צריך לרשום את דף הבית בכל אחד מהם – שליחת הודעות לעיתונות. כתיבת הודעה לעיתונות איכות ולשלוח אותו חדשות שירותים, המתמחה בתחום של פעילות, מיקום, כתובת אתר האינטרנט בתיעוד. כאשר להחלפת מידע, מסמכים, מכתבים וכו ' תמיד צריך לציין את הכתובת של אתר עם הסבר שהוא מכיל את כל המידע הדרוש לך, העסק שלך, המוצרים והשירותים שלך. כמה מילים על העלות של תכנון, בניית אתר לעסק שלך. כמובן, מנקודת פיננסי להציג, לעשות הכל בעצמך יהיה הרבה יותר זול, אבל הוא צריך לזכור שהזמן שלך יכול להיות הרבה יותר יקר. יתר על כן, הניסיון מלמד שאם אתה עושה הכל בעצמך, אז אתה חייב להיות ידע מספיק, יכולות ומיומנויות, וכן יש בהישג יד את כל הכלים הדרושים מלכתחילה – את התוכנה. לאחרונה, השוק של טכנולוגיות האינטרנט פרסמה מוצר חדש – בניית אתרים לעסקים קטנים ובינוניים "Roslayner". Roslayner "יש כל מה שאתה צריך כדי להפוך את האתר שלך מידע יעיל מדיום הפרסום. הפוך הצהרה, להגדיל מכירות מלא, תן את הכסף בחברתו. חברות גדולות כבר עשיתי את זה. עכשיו תורך. לקבלת מידע נוסף בקר: