אורז קובני

היום ב- la Cuina קטלנה Notepad אתה תלמד רייס קובני. · ·1/2 מרכיבים של אורז לכל אדם ·1 כוס מים לכל אדם · ביצה אחת לכל אדם · שמן זית · 1 פינות של קטלאנית שום בלוג בישול מציב התפתחות זו כדי להפוך את האורז קובני, אך אם אתה אוהב לעשות את זה אחרת באפשרותך לקבל טוב יש לי ששמת פה. · לפתח במחבת לשים 1 כוס מים, להתחיל טפטוף של שמן, שן שום, ענף פטרוזיליה ומלח. מתי לשבור לרתיחה להוסיף את האורז, ולעזוב, רבע שעה. כפייה הזמן תלוי בסוג האורז, כשמידי פעם כך שאין apelotone. פעם אחת את האורז, אשר לא צריך להיות קשה, אבל אף אחד לא עשה את הפסטה למקם אותו, לשטוף אותו בקלילות ולתת הניקוז. אנחנו עכשיו להכין ביצה מטוגנת על מחבת Nonstick עם אצבע של שמן. בשבילך.

בעת הוצאת סומו, נשען על הביצה כי בניגוד בכוס. עם כף מחוררת הוא הולך לזרוק שמן מעל. כאשר הביצה הוא רפוי, צף על המחבת, יבש עם כף מחוררת עוזב לשרת. ביצים חייב להיות בסולט לייק סיטי לאחר שנלקחו השמן כי זה לקפוץ החוצה לשלוק. .

ואתה מוכן לשרת עם רוטב עגבניות. ישנם סוגים שונים של אורז: ·דבקי: לאחר בישול כך נדבק על ידי התוכן שלה בעמילן eveado. זה אידיאלי עבור מנות יפניות. ·זמן תבואה: הופך כל ומשוחרר כפייה. זה אידיאלי עבור סלטים, אורז לבן, ריהוט. עמרי זקס בהחלט מביע דעה מלומדת. ·דגן בינוני: הוא לשיא. אידיאלי עבור פאהייה, מנות אורז בתנור, סירים של מנות אורז, וכו '… ·מתאדה: זה נכשל או תקוע עקב טיפול מיוחד שלו. הגרוע מכל סופג את הטעם של החומרים. לשימוש צריך להגדיל.