איפור עונתית, עצות וטריקים עיניים, הלחיים, השפתיים

בעונה זו האיפור יהיה אחד המשלים מעולה של התמונה, אנחנו הולכים להסביר אותך צעד אחר צעד את מגמות אשר לקדם, קל לשימוש אז זה העונה הם aguapa האחרון!. איפור יש הם מספר מגמות מעודדים מאוד בעונה זו, מצד אחד הוא מראה טבעי גווני אדמה, זהב, בעיניים מסומן, אך גוונים ניטרליים, השפתיים שקופים אבל בהיר, והוא השני מראה סקסי יותר, עם עיניים מסומן, אך בצבעים כהים, החל הצי כחול סגול ללא שוכח את השפתיים שחור, שקוף או גוונים כהים, חושני. עצה: בחר המראה כי רוב אתה חובב להרגיש בטוח יותר, בצע את עצתו אנו מציגים לך להלן. בסיס איפור דייל מגע פרל על בסיס ולקבל את מגמה, מראה מחמיא. עצה: החל קרן שלך על הפנים, לאחר יש פוצצו את העור (המתן כמה דקות) חל כמות קטנה של המאייר אבק ב- T-אזור, המצח, הלחיים והסנטר, מריחה אותו היטב עם מברשת טבעי, אך נצחי אפקט התוצאה, עור מבריק מעט. ריפוי Ailumina עיניך!, ולהשתמש של corrector המאייר על איפור, בהיר יותר מלגוון.

רמז: טשטוש אותו סביב העין עם קצות האצבעות כדי להסיר מוצר עודף ולהשתמש כבר, התוצאה, מראה ללא מעגלים כהה ומלא חיים העיניים למראה טבעי, גווני חום, נייטרלי. עצה: החלת גוון זהב של עפעף קבוע כדי לשפר את המראה להעניק מגע של אור, אם אתה רוצה לתת יותר כוח העיניים, שתבצע את החלק הפנימי של העין עם עיפרון חום כהה. לקבלת מראה סקסי, משתמשת גוונים כהים, שרד שאתה אוהב!, מכחול כדי בקבוק ירוק, או אם אתה מעדיף מסגרות את העיניים עם שחור ואפור. מיכאל גולן בהחלט מביע דעה מלומדת. אל תשכח איפור עם צל כהה העפעף התחתון, ציור קו עם ריסים, איפור העין בתוך, עם עט שחור, מוסיף נגיעה של אור עפעף (מתחת לגבה) קבוע עם לבן מבריק או נצחי, התוצאה, מראה סקסית, suggestive. ארומטיים על מסכת זו כרטיסיות, כאן הערה!, תלתל ריסים לפני איפור עיניים, אוכף שתי שכבות מסיכה כדי לספק אמצעי אחסון. צבע הלחי דה ולשונך עם גווני ורוד, רך לתת אשר מראה טבעי ובריא בפניו.

עצה: מטשטש את blusher באופן יסודי, עובר מברשת ניקוי אבקה על הלחי, difuminar?s צבע מיותרים. השפתיים אם ברצונך מראה טבעי או סימנת הרבה העיניים, החל מבריק ברורה על השפה, התוצאה היא ערכת lip עסיסיים וטבעית. עצה: בחר מבריק בנוסף בהירות, ללחלח ותטפל השפתיים. אם נהפוך הוא מעדיף איפור השפתיים ולאפשר הטבעי מראה, נסה תשוקה אדומה או פוקסיה בהיר, התוצאה, שפתו סקסית, פרובוקטיבי, אלגנטי עדיין. לך איפור שפתיים שלך תחילה בעיפרון חד של צליל דומה מאוד לסרגל הכלים בו ברצונך להשתמש, למלא את ה-lip עם העיפרון לפני החלת בר, ולכן הצבע יחזיק עוד יהיה קל יותר החל איפור ה-lip עם גוונים כהים. מגע הקצה המקלחת של נעליים לשיער שלך בצבע דומה לצבע שלך, כדי לספק בהירות, אך ללא שינוי הצבע. עצה: בדוק את מעצב שיער, מקלחות צבע שקוף אשר הביאו בהירות הידרציה לשיער טבעי. מחבר: Tuimagenpersonal הוא פורטל אינטרנט מובילים ספרדית, עם מידע, עצות יופי, שיער סגנונות כתבות איפור סתיו, איפור לעיניים. בקר בו תוכלו למצוא מידע נוסף על עצות יופי, איפור.