אישית (re) ומתנות הפקה של סמן

     מצאתי המידע על מוצרי קידום מכירות הראשון (נקרא גם מתנות חברה או קידום מכירות) מתקופת הבחירות של ג'ורג וושינגטון בשנת 1798. למרות במאה ה-19 היו כבר הפקות מבודד של הסרגלים, לוחות שנה מותאמים אישית מוצרי עץ, היה עצמו, סקטור תעשיית מאורגנת. רבים שקול ג'אספר Meeks, בהתנסויות של אוהיו, ארה ב, עם הראשונה לפתח תעשיית מתנות, הידוע כיום כאשר משוכנע בחנות ספרים כדי לספק את התיקים בבית הספר המקומי (לטעינת ספרים) עם ההפניה של לחנות. בקרוב, ההצלחה של Meeks עשה את השוק שנוצר מתחרה, מר הנרי החוף. בקרוב, שניהם כבר התפתח תיבות, סינרים, קלפים, לוחות שנה, כובעים אפילו עבור סוסים.    בשנת 1904, מצורפים יצרני 12 את הנודע כיום קידום מכירות מוצרים האגודה (PPAI), עם יותר מאשר 7,500 חברים ברחבי העולם.    מטען גדול בתחום המתנות חברה אירעה בסביבות 1970, כאשר חברות עם נתונים מדויק יותר אודות תגובת הצרכן, הבין את העוצמה של שיווק פריטים.

היווצרות מותגים חזקים יותר ויותר אירעה, לכן, דרך החוקה של זהויות חברות אלה, שבוצעו באופן יסודי באמצעות שפה שיווק למדה היטב.

   עד 1990, toasts התעשייה היה לשיאה בסביבות חג המולד, כאשר המניות של החברות עלול לאזול לפי הביקוש. בתחילת העשור הנוכחי, עם זאת, בתרחיש זה היה לשנות (באופן כללי), בעוד החברות בהדרגה להשתמש מתנות החברה כלים כדי לקדם מותגים, מוצרים ואירועים לאורך כל השנה.    יש הרבה אינו יכול לשמש כאמצעי קידום הזהות, אך המדיה משותף, keyrings, פוסטרים, חולצות, מדבקות, עטים, ספלים, פדים לעכבר, מגנטים למקרר. את רוב מוצרי קידום מכירות זולה יחסית, אבל אפשר להגיע פריטים בעלי ערך גבוה, כדי לאפשר לאנשים ציבורי אשר, בפני עצמו, להיות כלי שיווק.

   יש הבחנה על-ידי כמה בין מתנות קידום מכירות ומתנות החברה. בעוד הראשון לטפל כדי עובדים, לקוחות, שותפים, ספקים, עם צמצום עסקים יחסי (פנימי וחיצוני), בתוך שלל את התהליכים מטרות.

מתנות אלו יצטרך ליצור שיקוף של החברה, ולכן עליך להיות בקפידה בשל זהות תאגידית כי אם החיפוש בשוק. מתנות קידום מכירות, בתורו, תהיה לקהל רחב הרבה יותר, כיוון הקודקוד לקוחות, צרכנים, על-ידי העברת הודעת החברה המבקשת, תמיד הצרכן אשר שלה זה הוא חשוב, ובכך להגדיל את התפיסה הציבורית של המותג, קידום תחושת נאמנות ביחס זה. חברות רבות משתמשות המתנות קידום מכירות להשפיע על התפיסה רק היבטים של סמן או של מוצר מסוים או שירות, בלבד.    הפוטנציאל של פריטים הוא להפוך, לשימוש במודעות ניידים, אשר מצדיקה את הצורך יסודיות בהערכת מיהו קהל היעד, מה הפריט להתאמה אישית יהיה הבחירה הנכונה שלך שימוש תכוף, תחזוקה, השמעת ההודעה והתדרדרות בדמיון קולקטיבית.    במידה זו, פריטים כגון עטים, הערה רפידות, לוחות שנה, חולצות, תיקים מאוד פופולריים, עבור העלות-תועלת שלו, אך לא תמיד מתאים הערכה שטחית זו הבחירה הטובה ביותר. ראשית, הפריט אמור לשמש לאחר ההפצה שלו, אם לא ישפיעו רק מי זכה (ואפילו, אם כן, לא הוא, בהתאם). עם זאת, היא העובדה, כי גדול המגוון אנשים מי יכול לראות הפריט קידום מכירות, גדול יותר את היעילות של אותו, כמה עוד פריט זה לגרום לו רושם טוב-ההערות -, הוא חזק יותר ההתרבות של סמן את- או יותר אנשים יקראו תשומת לב וזיכרון עמיד יותר פורסם.    ומה זה את המתנה האידיאלית וכיצד לזהות אותו?    העיצוב המודרני של הפריט, תכונותיה הייחודיות שלה, לעיתים קרובות לשייך את המותג חדשנות עיצוב חשופים, אשר בשוק המודרני של פוסק ומסתדר, חיוני עבור מותג מודגש המגיע להישאר.    NUKK, עקרונות עיצוב (WWW.nukk.com.br), קריוקה, פועל עם פרספקטיבה זו, פיתוח, עם מעצבים מקצועיים, פריטים מותאמים החברה לשווק החיפוש כדי להישאר. השוק שלנו מורכבת חברות סבור 20 השנים, לא את החשבונות של סוף החודש. NUKK: מזכרות עם עיצוב.   מקורות: # cite_note-היסטוריה-0