ביטוח רכב

Casco הביטוח נחשב כעת את האפשרות הרלוונטית ביותר פופולרי עבור ביטוח ברוסיה. מידע על תאונות בכבישים רוסי לא מרגיע מאוד, את מחיר העבודה שיקום על היחסות הפרטית ועל חילוף של בהתמדה, ואת הרכב stahovanie קנה בהקפה על האל, היא זקוקה. כל אובדן חומר, אשר מביא תאונה כדי לפצות על הביטוח גוף. מחיר של פוליסת ביטוח באופן אישי, היא תלוי בגורמים רבים: המותג, תוך הפעלה הנתונים רכב, תנאים של המכונה; המכונית אזעקות איכות, ניסיון נהיגה הזכאים להפעיל כלי רכב, מספר כלי רכב, כי צריך להבטיח, ואחרים. רוב העלות של ביטוח מקיף בטווח של 5-12% מן העלות של המכונה. לתשלום ביטוח רכב ביטוח מקיף עדיין עובד זיכיון תיעוד בכתב, אשר במידה רבה מייצג את התעריף ואת הסכום של כיסוי ביטוחי.

הביטוח מגן על שליטת גוף מתוצאות של תאונות, גניבה של הרכב או של גרימת נזק לצד שלישי, אש, אסון טבע, ליפול על מכונית של כל הפריטים. כיסוי חלקי גם פופולרי בקרב הצרכנים. מדיניות CTP כדי להגן על האינטרסים הכלכליים של הלקוח, תוך שהוא יצטרך לשלם למישהו הפסדים במקרה של נזקים כתוצאה מתאונות (חיים, בריאות, רכוש אישי) בתוך הכתוב סכום החוזה. אם האשם בתאונה בגילופין, בשל פוליסת ביטוח בכל מקרה, הקורבן יקבל התשלום, אשר יחושב על חסיד של התאונה. לקוח אשר שילם פיצויים לקורבנות, אינו חייב להחזיר את חברת הביטוח תשלומים כמוסכם. כל נהג יכול לחכות מסוכן המצב בדרך, אם החניכה של תאונה או אחריות על תוצאותיה, ביטוח CTP יעזור לך להימנע התדיינות ממושכת נוספת מעל זו. אחריות מחיר ביטוח כלי המדיניות קובעת את המתאים חקיקה, חברות הביטוח לא יכול לשנות אותה כרצונו. התיעוד בהכרח אינדיקציה תוקפו של החוזה, סוג הרכב, מקום רישום, ניסיון הנהג ואת מספר האנשים הזכאים להיות נהיגה ברכב.

ישנם 3 סוגים של ביטוח CTP. הראשון של הרכב וכל אחד הנהגים שלה, השני – במכונית הבטון הנהג, עוד אחד – על הרכב ועל הנהגים ספציפיים בלבד. משך הביטוח – מן 2 שבועות 1 שנה, בהתאם לתוכניות של הלקוח. המסגרת מציין את כמות חקיקה הביטוח בתוקף הפדרציה הרוסית, קורבן עשוי לקבל עד 200 000 (איום על החיים ועל הבריאות) או 100 000 (נזק לרכוש). אם את כל הסכום כתשלום על פי החוזה יהיה גדול מ 320 000 רובל, חברת הביטוח רשאית לסיים מסמכים חד צדדי. הסכם זה אינו מכסה נזק שנגרם על ידי מכונית או ביטוח בריאות מפצה על נזק גוף.