ברוס לי (1940-1973) חלק 2

אומנויות לחימה קוברה קאי בקנפו קראטה מאסטר מאוריציו מנדוזה CN5-דן בית-הספר ביוגרפיות: ברוס המשיך ג'סי עברייני על מומחיותו באמנויות הלחימה. קצת האיגרוף שנכפו ג'ודו, חילות האוויר היה מה היו מאומנים גלובר. ברוס שאל אותו כדי לגרום לו שהשלכה שבוצעו הפגנה של ג'ודו, ג'סי ברוס לי, כי היה על סף שיש לו נהרג בגלל השטח הקטן שהיה להם, הקרבה של רהיטים העשויים ברוס זה כמעט שבר את ראשו כנגד הקצה של המיטה. מאוחר יותר, ג'סי היה הזדמנות לנסוע קליפורניה עם כמה חברים. המטרה העיקרית של Jess היה לבקר י' ג'יימס לי. לאחר ב אוקלנד הלכו אל הבית ג'יימס, אומרים הם ידעו אותו לפי הספר ג'יימס היה לכתוב, הוא הזמין אותם לבלות, ועד מהרה החלו להראות להם הידע שלהם, הוא ביקש ג'סי הוא היכה אותו מבצע הגנה ואחריו counter-attack שהותירה את ג'סי עני חסר נשימה. הוא חזר לשאול את ג'סי, הסתרת כאביה, ניסיתי את זה שוב, הוא חזר להכות אותו, הפעם היו את אברי המין שלה אשר חש בכאב, ג'סי חשב שהוא עומד להתעלף.

ג'יימס המשיך שבירת לוחות, פיסות השיש בקלות רבה, ואז הראה להם שק שהיה תלוי על פי הגג של המוסך שלו, אשר פגעו מספר פעמים, הזמין את ג'סי להכות אותו גם, זה הכתה קשה כפי שהוא יכול כדי לא להיות ראיות מול ג'יימס כמעט שוברת יד, שכן התיק היה מלא עם כדורי ברזל. עם הזמן שברוס סיפר ג'סי שהיה לאורך התערוכה בשל כך ג'יימס היה מודע כוונותיהם של חבריו, לו, ניסה להפחיד אותם אם הם הגיעו עם כוונות לא טובות מאוד. לאחר כל הפגנה זו שהם היו מדברים על זמן טוב, במהלך שיחה זו נפוצות ג'יימס לי אם הוא יכול ללמד אותם, אבל עניתי להם כי לאורך זמן זה יהיה בעיר לא יכול ללמוד את המערכת, או רק את התנועות הראשי. השנים היו מערבולת של רוח אמיתי. ברוס מזוכה התהילה שלו ערך אומנויות לחימה וקיבל את מספר הזמנות לביצוע הפגנות בתחרויות. הטקטיקות של ברוס בהלם ודרשו הקהילה אסיאתי הוא חדל מלמדים אמנויות לחימה לבנים.

סכסוך זה הביא הריב בין ברוס אחד המאסטרים אסיאתיים אחרים. ברוס הביס ביסודיות את היריב שלו, אבל הוא היה מאוכזבת נמשכה אתה שהוא המתין. (במשך דקה) וכך, החלה בחינת אינטנסיבי של עקרונות לחימה לאמנויות, פיתוח טכניקות שפעלו ומחיקת אלו לא לא. הוא גם החליט כי הבעיה אולי כי הוא לא היה במצב פיזי האופטימלי, כך הוא פיתחו תוכנית קפדני, והחל להמציא מחדש את הגלגל. במהלך תקופה זו, ברוס שנצברו פציעה מתישה שלך מאחורי. כה חמור זה היה פגיעה, הרופא שלך סיפר לך כי הוא קרוב לוודאי לעולם לא ללכת ללא עזרה, אשר מעולם לא היכה עם ה רגל לבטח, שוב. מתעצם, שברוס התחייבה משטר קפדני יותר של הכשרה של חייו. הוא גם החלה לעבוד על ספר, המהות של Jeet הקרבות. מה מתרגם הדרך של אגרוף אשר קולט. זה היה ברוס מבקש תחילה למקד את המושגים שלהם באמנויות הלחימה. הוא גם החל ללמד שוב, בזמן קצר, תבע רבים של האליטה הוליווד כמו התלמידים שלהם. סטיב מקווין, ג'יימס קובורן, כרים עבדול-ג'באר, מרווין, צואה גארנר ג'יימס, רומן פולנסקי היו בין לקוחותיו. בתוך שנה, ברוס נסע שוב לחימה טורנירים הפגנות עבודות?יד של לוס אנג'לס. הייתי בטורניר כזה, ברוס זה התגלה על ידי תסריט / הוליווד הפקה. חשב הסופר ברוס מושלם בתפקיד של הטלוויזיה כמו זבוב אסיה גיבור אמריקאי רעולי פנים על פי ה '. לפיכך, הם נתנו ברוס חלק קאטו, בתוכנית טלוויזיה, מלאכים ושדים. על משחקו, ברוס היה ? 400.00 ששולמו על ידי בשבוע. בין סרטיו הוא, הבוס הגדול, אגרוף הזעם, משלבת את הדרקון ואת משחק המוות. כמובן, זה לא היה רק לאחר מותו העולם באמת גילו את הגאונות של ברוס לי. הוא מת לפני רבים של סרטיו שוחררו תמיד בארצות הברית. בשנת 1973, ברוס מת מסתורי, (הגורם הרשמי מצוטט כמו מפרצת במוח) בהונג קונג. שני קברים בוצעו, להיות הראשון בהונג קונג. לאחר הטקס, הם עפו מתל אביב לחיפה והניח הם היו ברוס לנוח בביתו המאומץ. שני ילדים שרד ברוס אשתו