דיאטות לרדת במשקל

היום אני הולך לדבר על האגדות הנפוצות ביותר 5 דיאטות להורדה במשקל. למרבה הצער, יש הרבה מידע שגוי, אנשים בדרך כלל לתת לך עצה בלי לדעת מה הם אומרים. דיאטות עלול לפגוע בך, אפילו לגרום לך במשקל, לכן חשוב לדעת האגדות 5 הבאים דיאטות. מיתוס מס ' 1: למות רעב יש קלוריות של גרעון הוא מפתח כדי לרזות. כאשר אתה מתחיל לשרוף יותר קלוריות מאשר כי הם ingest באמצעות דיאטה יומיומי, הגוף שלך יתחיל להשתמש שנאגר עבור אנרגיה, לגרום לך לרזות. אם לקחת רעיון זה קיצונית ימות מרעב, יהיה באפשרותך לעשות הרבה כדי לרזות יותר? לא! אם באפשרותך להפחית את צריכת הקלוריות רבים מדי, יורידו את חילוף החומרים כדי לחסוך באנרגיה, והדבר עלול לגרום לאובדן משקל. מיתוס # 2: נמוכה-לפחמימות diets אף איבדו קצת תהילה, דיאטות אלה עדיין מאוד פופולריים, אנשים עדיין מאמינים כי הם מתקשים השמנת יתר.

הדיאטה נמוכה-לפחמימות פועלת מכיוון ב ביטול פחמימות מן הדיאטה שלך, הם סילוק מזונות רבים יכולים לאכול, ולכן מתקבל לאכול פחות. אם לאכול 2,000 קלוריות בדיאטה ללא פחמימות או 2,000 קלוריות בדיאטה נמוכה בכל דבר, תאבד את אותה כמות קילוגרמים. מיתוס # 3: מזון כל רע יש מניאקים בריאות אשר להמשיך להאמין כי כל כמות של מזון בריא. זה לא נכון בכלל. תוכלו לאכול ארוחות במתינות.

הפונקציה העיקרית של מזון עושה אותנו מאושרים, אנשים שאינם הסכמי כנראה לעולם לא ניסית חתיכת פיצה גדולה. אוכל הופך לא תקינים כאשר אתם אוכלים מדי. כמה חתיכות של פיצה אינה בעיה, לאכול תיבה כולו כן. אם הדיאטה ובריא כמו פירות, ירקות, קטניות, ואוכל אגוזים, לאכול שוקולד או לקחת פחית סודה פעם שלא יפגע. מיתוס # 4: דיאטות כדי להסיר את הרעלים אם מה שאתה מחפש דיאטה הפועל, בוודאי כבר נתקלת דיאטות אלה. ביסודו של דבר הם אלה דיאטות לא לאכול עבור לסלק את כל הרעלים, לרזות במהלך התהליך. דיאטות אלו לעשות דבר כדי להסיר הרעלים מן הגוף. בעת הפסקת האכילה, לקחת דבר פרט especial” “jugo במשך מספר ימים, הרעלים יצטברו בגוף שלך. למרות דיאטות אלה יפעלו, מה יקרה כאשר תחזור בדיאטה רגילה שלך? הם ולאחר מכן לצבור רעלים? באיזו תדירות יצטרך detoxify? אין שום דבר בריא כדי להסיר את כל המזון, לצרוך רק את “jugo especial”. מיתוס # 5: דיאטות אינם פועלים הרבה אנשים שאומרים דיאטות פשוט אינם פועלים. אנשים אלה עשויים או ייתכן כי אין לך סיבה. אם אתה מחפש הוא זמני, דיאטות לא ישמש כנראה. קילוגרמים יחזיר לאחר שתפסיק את הדיאטה. דיאטות לא חסרי תועלת לחלוטין. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את מייקל שטיינהרט. לא משנה איך אתה חושב, להפחית את צריכת הקלוריות תאבד את משקל בסופו של דבר. אם שינוי בסגנון החיים שלך מסייע יותר, לעשות זאת. אני מקווה שאתה נקה 5 מיתוסים הנפוצות ביותר אודות תזונה נכונה, אתה להבהיר מדוע לא לרזות. אם ברצונך להסיר כי fat גורם לך לא נוח, יש בטן שטוחה toned, מומלץ לבקר הבטן שטוחה להכיר את סודות וטכניקות לתוצאות קבוע. לשכוח לשלם עבור גלולות, תזונאים, כושר ומאמנים או מכונות כולנו יודעים כי הם לא עובדים. לחץ כאן כדי ללמוד כיצד לקבל את הגוף הרצוי לא ממושמע יותר או false מבטיחה! המחבר המקורי, מקור המאמר.