דלקות אוזניים, טיפולי כדי לסייע חתולים וכלבים

כלבים וחתולים לעיתים קרובות נטייה לדלקות אוזניים. כולנו יודעים כי כלבים וחתולים יש תחושה של שמיעה מדהים, כאשר דלקת של האוזן, אי נוחות וכאב קיצוניים שהם חוו. עקב Earwax, עפר טפילים יכולים בקלות להיות שנתקע, וכתוצאה מכך להוביל דלקת באוזן. זיהומים נפוצים יותר אוזניים אשר נחשבות חיות מבויתות כוללים דלקת אוזניים מדיה (דלקת של האוזן התיכונה), דלקת אוזניים externa (דלקת של תעלת האוזן חיצוני). דלקות אוזניים נוטים להשפיע על גזעים מסוימים של כלב יותר מאחרים. כלב גזעים לדוגמה מים של קוקר, כלבים זעירים כלבי שנאוצר, פודלים לפתח דלקות אוזניים בתדירות גבוהה תוך חתולים, הכתות הפרסי הם גם רגישים יותר לזיהומים אלה. דלקות אוזניים יכול להוביל לבעיות חמורות יותר כגון אובדן שמיעה וקשיים נוירולוגיות.

עם זאת, עם אבחנה נכונה, טיפול בשורת הפקודה, l. סימפטומים המשותף סימנים של דלקת אוזניים כוללים: * מטלטל את ראשו או ביצוע צדדי * מגרד בהאוזניים * כאב באוזן * שפשוף האוזניים נגד רהיטים ושטיחים * להורדה צהוב, חום או שחור באוזניים * האוזניים הם אדום, מודלק או רך * סוער ריח של האוזניים בנוסף, אם לפתח דלקת של האוזן התיכונההתסמינים של פציאליס יכול להתרחש. העפעפיים של חיית המחמד שלך להיות מטה את שרירי הפנים, קושי בבליעה וכן איבוד שיווי משקל. מה גורם דלקות אוזניים? רוב דלקות אוזניים נגרמים על ידי זיהומים חיידקיים או שמרים. גורמים אחרים שיכולים לתרום גם אוזניים כוללים ההצטברות של שיער wax, מלוכלך, גס, matted לכוד בתוך הדיון תעלה או גופים זרים אחרים.

אלרגיות, אוזניים, כיב, גידולים קרדית, פסולים ניקוי האוזן או ניקוז אוזניים פגום יכול לגרום גם דלקת אוזניים. אבחון של דלקות אוזניים דלקת של האבחנה התיכון או באוזן הפנימית מבוססת על תסמינים, כמו גם בחינה זהירה של האוזן. וטרינר שלך יבצע בדיקה otoscopic כדי לראות את תעלת האוזן וכדי לקבוע אם עור התוף הוא תמים. אם עור התוף שבור או מתמלא בנוזל, זהו בדרך כלל סימן של דלקת באוזן האמצעית, הפנימית. הרדמה או הרגעה יכול לשמש גם אם חיית המחמד מוצא כואב מדי otoscopy. צילומי רנטגן, כמו גם מדגם של החומר תעלת האוזן הם לקחו ובחן תחת מיקרוסקופ כדי לקבוע את הסיבה לזיהום. עזרה לטיפול בדלקות אוזניים עבור דלקות אוזניים תלוי הגורם הבסיסי וחומרת הזיהום. התנאים בבסיס לעתים קרובות מאוד כגון אלרגיות, גידולים או פוליפים יכולים לגרום דלקות אוזניים, אבל אם הם מטופלים מיד הם עשויים להקטין במידה רבה את הזיהום. תרופות כדי לטפל בתסמינים של דלקת אוזניים כולל אנטיביוטיקה או תרופות פטריות. לנקות האוזניים של חיית המחמד שלך יהיה גם מומלץ מדי יום, הוטרינר שלכם תדגים כיצד לעשות זאת בצורה נכונה ללא פגיעה חברך פרווה. במקרים חמורים יותר, הניתוחים הכרוכות חתך בעור התוף, הסרת כיסוי הגרמי של תעלת האוזן או האוזן ייתכן שתידרש. תרופות טבעיות. המכיל. צמחי מרפא כמו alternifolia Melaleuca (שמן עץ התה), Rosmarinus הנחלים (רוזמרין), קלנדולה המליסה הרפואית (פלא) ו- thapsus בוצין לנקות ללא חסימות האוזן, להרגיע גירוד ולשמור על האיזון הרגיל של פלורה באוזניים. בעניין רב בנושאי בריאות ורפואה אלטרנטיבית. אני חושב כי תרופות טבעיות וטיפולים אלטרנטיביים יש מקומם ברפואה המודרנית. אני בטוח כי אדם מושכלת הוא פוטנציאל אדם שמח ובריא יותר.