החשיבות של יופי שיער

כפי שאתה יודע, אני של דעתו של תמונה ללא רבב מושגת בזכות האיפור, סגנון, סגנון. אם אתה חושב, כל חלק חשוב מאוד, כי אם משהו משתבש, זה יהרוס את התוצאה. אני לא יודע אם תהיה לך נעלם, אך מעולם לא מסרתי את סגנון החשיבות המגיע לו, התוצאה הייתה הרסנית. מדוע כעת כאשר ניתן לפתור את הבעיה נרשמים לפחות עשר דקות סגנון אני. אני נותן לך כמה רעיונות: ** קוקו: הוא בחירה טובה מאוד, מכיוון שהוא קל לעשות. יש לך שתי אפשרויות: להפוך אותו בתפס או להפוך אותו נמוך. ** מונו: ייקח קצת יותר זמן, אבל שווה התוצאה. גם יש לך מספר אפשרויות, אך המועדף הוא הקוף של רקדנית.

כדי להשיג את זה, פשוט עם קוקו, אתה enrolles לך אותו על עצמו חושף את השיער עם סיכות שיער. ** מאנה חופשי: תחליט, חלקה עם אמצעי אחסון או מוטה. ** Headbands, צעיפים: הם הפתרון המהיר ביותר. שמעתם Caudalie? אני רק חודשים ספורים, אבל עשיתי חסיד ללא תנאים שלהם מוצרים. יש לי לקוח במשך שנים רבות, בעל בית מרקחת. הוא נתן לי כמה דוגמאות של מוצרים לטיפול Caudalie לנסות אותם, ואהבתי. ואם אני מדבר יין? לא Parabens, ללא צבע, או שמנים מינרליים ללא כל מרכיבי נקודת המוצא של בעלי חיים. כל צמח החילוץ: ממוצרים גפן.

המוצרים הם: יופי מים, מים תרמי של ענבים, וזריקת סרום Vinexpert. אני לא אומר לכם יותר, נסה להשתמש בה. זמין בבתי מרקחת, אל תהססו, נסה אותו, ואל תשכח.