חייל אוניברסלי

הוכרזה זה קונספט "-פי שלושה תנאים" ? רכב שטח, מנהלים סדאן, ספורט קומבי-טוארג אהב ובני ארצי שלנו. שלה רווח כמו אנשי עסקים כדי לנוע בנוחות העיר ואת האוהדים של ציד/דייג כדי לא להיתקע בסבך בלתי עבירים, עקרות בית, קח את הילדים שלהם לבית הספר, ולא אנשים יצירתיים לבוא זוהר פרברי מסיבה. סטטיסטיקת מכירות מסוחרי מורשה המודל הזה הוא שני רק פאסאט וגולף. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של מיכאל גולן. 99%D7%A7%D7%94'>ישראל בכר הוא זה שבקיא בנושא. לעניות דעתי רמי יהושע יכול לקבוע . על הייחוד של תפעול ותחזוקה, כמו גם רכישת חדש או נתמך על-ידי טוארג פולקסווגן מספרת דמיטרי Rozhkov, מנהל מכירות בכיר עבור פולקסווגן מרכז ENG-לאנג. ברוסיה טוארג פולקסווגן המחודש מציע מבחר של שני סוגי מנועי-בנזין, דיזל. הפופולרי ביותר הוא מנוע דיזל בנפח 2.5 ליטר נפח ש-r5 174 HP ואז אומרת V6, 3-x ליטר טורבו-דיזל מדורג ב 240 HP דלק מוטורס -V6 ו- V8, עם נפח של 3.6 ליטר/280 HP ו- 4.2 ליטר/350 HP, בהתאמה. בראש מנוע פולקסווגן טוארג הוא אחסון WW12 6 ליטרים HP/450 לגבי ציוד, קבוע המודל בסיס דגם אחד בלבד, אשר מתחיל מ 1 438 000 רובל עבור "טורבו-דיזל" R5.

הוא כולל בד חנות שמונה כריות אוויר, בקרת יציבות ESP, מראות חשמל, מושבים מחוממים, ההגה רב, מערכת סטריאו CD עם רמקולים 10. העדר של השניה איסוף רשימה רחבה של ציוד נוסף הוא פיצוי, אשר על פי בקשת הלקוח יכול להיות מותקן על הרכב. לכן, הלקוח מיד אמר מה האפשרויות הוא רוצה לראות את המכונית שלו גם לבחור אפשרויות "נוסחאתי"-מכוניות, אשר זמינים מסוחר שלך. תוספות-אפשרויות רבות, טוארג מציע אפשרויות עצומות עבור כוונון. אפילו רק שם 19-20 אינץ גלגלים, המראה של הרכב הרבה ישתנה. אז והכל תלוי הדמיון ? שינוי של הבקתה, צגים נוספים תקרה דקורטיבית גוף ערכות על הפגוש, מסילות גג ועוד.

על תפעול ותחזוקה טוארג פולקסווגן מעודכן הוכיחה את עצמה בתור רכב מאוד אמין. ראשית הן עבור בנזין והן עבור רכב דיזל חייב להתבצע לאחר ק מ 15 000. לגבי הדור הראשון טוארג, על כמה מכוניות פגש בעיות חשמל, אוויר. עכשיו להיעשות פגמים אלה. שם הם גם פנייה אל הסרוויס משאבת הדלק. היא קורסת כי הנהג נוהג במכונית עם קטן כמות הדלק במיכל. משאבת מתחמם, כתוצאה מכך, יש לי בעיה. לכן, בעת רכישת רכב עליך בשוק המשני לחלוטין כדי לעקוב אחר הבריאות של אלקטרוניקה, צבירה חלק מנוע, ההשעיה, תיבת הילוכים, וכן גם הקפד לצפות את ההיסטוריה המשפטית ושירות של הרכב. בהקשר זה, נתמך על ידי רכב שמומלץ לרכוש מן המותג טכנאי מוסמך, כי תוכל לפוצץ מכונית מסד הנתונים המשותף. בנוסף, את ההיסטוריה של כל התיקונים לגלות כאשר המכונית עברה רוב ולאחר לכן להבין, כנה, אם הוא היה בורח. בנוסף, ההתאמה של סוחרי מכוניות בחו ל יהיו מסוגלים כדי להכין התנאים הרוסי, אשר חשוב גם לניצול נוסף. אם המשמש רכב אותנטיות לחלוטין שנבדקו, תיעודי לא בספק אם זה SUV גרמנית ללא ספק יהפוך לעוזר חיוני במצבים הקשים ביותר. אחרי הכל, עם משימתה העיקרית היא להעביר עם ביטחון ונוחות ? הוא המתמודד יפה על "מצוינים".