טיפים – כיצד להגדיל את המכירות

1. כל השרטוטים עבור לקוחות עם prodazham2 כל מנהל. אבל זה לא הכל. אנחנו חייבים לקבוע את הסבירות של העסקה. ההסתברות לכל מתאים למקדם, אשר מכפילה את סכום העסקה עבור תחזית המכירות חשבונאות. כך, למשל, לחלק את כל התשלומים הצפוי על שלושה סוגים של "מובטח", "סבירות" או "סביר". "מובטח" תשלומים לקבל את התחזית עם מקדם 1: הם כמעט בוודאות ללכת. "סבירות" לקבל את התשלומים תחזית בפקטור של 0.6: ההסתברות ההכנסה שלהם הוא יותר מ 50%, אבל רחוק מלהיות 100%. לעומת זאת, היועץ המשפטי לממשלה בהחלט מבין את הסיפור.

"לא סביר" תחזית התשלומים קיבל בפקטור של 0.1: אנחנו כמעט לא מצפה שזה כסף נקבל. 3. סכם את הקצב של העסקה המוצעת משוקלל לפי ההסתברות. בנפרד, אנחנו לוקחים את סכום העסקאות הצפוי לחודש הנוכחי (X), למשך חודש את העתיד הקרוב (X +1) ו לחודש, הבא (X 2). כעת נוכל לחשב תחזית מכירות המחזור הכולל.

חישוב כזה יכול להיעשות כאדם המכירות הפרט, לכוח המכירות כולו. אנו משיגים שלושה מספרים הסופית: o תחזית המכירות לחודש הנוכחי, שווה לסכום של המחזור, התקבלו למעשה מאז תחילת החודש, מכירות תחזית העסקה, צפויה לפני סוף החודש. o תחזית המכירות לחודש הבא הנוכחית – (החודש הנוכחי + 1). o תחזית המכירות (החודש הנוכחי + 2). 4. בדרך כלל זה יהיה כל הנתונים בכונן ב-Excel גיליון אלקטרוני של הטלוויזיה. זה גרם דפים נפרדים עבור כל חודש, אבני על כל העובדים שלך. והנוסחה מוכנס באופן אוטומטי לוקח בחשבון את הסבירות של תשלומים הנפקת תחזיות הסופי. כללי עבור כל עובד בנפרד. 5. ביסודו של דבר לעשות שני דברים. ראשית, לאסוף כונן ב-Excel גיליון אלקטרוני של נתוני קלט טלוויזיה. שנית, לפתח רפלקס מותנה של הצוות: הם חייבים לקחת בחשבון את כל תוצאות הביניים לעבוד עם לקוחות השינויים תחזיות. לדוגמה, כאשר מדברים על חוזה עבור אתר הסוחר לשכנע את הלקוחות על הצורך לקדם את האתר שלך באינטרנט. עבור עצמו, הוא צריך מיד להעריך כיצד לשנות את תחזית המכירות. מה סכום נוסף ישלם הלקוח עבור התקדמות? לדוגמה, 5,000 דולר. כיצד לשנות את הפרוגנוזה? אם העסקה צפוי "סביר" כדי להגדיל על ידי $ 5,000 x 0,6 = 3000 $. 6. עכשיו על נתוני המכירה הסופי תחזית ניתן לנטר כמובן פעולות מסחריות. האם לא חשוב את נתוני הסיכום ושינויים שלהם מיום ליום. אם תחזית המכירות ללא שינוי עם אתמול – מתכוון את העסק בוצע. זה אפילו גרוע יותר אם התחזית ירידה. הפחתת תחזית כלומר כמה עסקאות ניסו הדוג'ה – והם עפו. אבל העבודה נעשית עדיין. אמצעי הקרנה קבוע היא שאף אחד לא עשה כלום. זה הזמן לענות על כמה נושאים שמעניינים את רוב התכנון אלה להשתמש תחזית המכירות.