כירורגיה קוסמטית

כירורגיה קוסמטית הוא הליך כירורגי שנועד לשפר את המראה הפיזי. אלא אם כן כירורגיה קוסמטית נדרש עקב תאונה, פגיעה או פגם, ככל הנראה הוא את ההליך לא יכוסו הביטוח שלכם. אף כירורגיה קוסמטית ניתן לשנות את המראה שלך ולתת לך את הביטחון כלפי העולם עם גישה חדשה לגמרי, אינה משנה את האדם שאינם "באמת" בתוך. אם היו עצלים, חוסר הנעה, תנועתיות עד אפה חדש, היא מאוד להניח עדיין להיות עצלן, חוסר הנעה, תנועתיות לאחר מכן. ההליכים כירורגיה קוסמטית הנפוצים ביותר הם facelifts, שאיבת שומן, עלייה בהחזה, "אף" "מעבירה בטן", אבל זה לא מדד מה מנתח פלסטי יכול לעשות עבורך. כירורגיה קוסמטית מבוצעת על ידי רופא שקיבל הכשרה בניתוח קוסמטי או פלסטיק. כדי לבחור רופא תמיד לוודא כי לך יש כבר מאושר על-ידי לוח אמריקאי של ניתוח פלסטי (SPA) או את לוח אמריקאי של כירורגיה קוסמטית (ABC).

יש להם אישורים כדי להציג את המסמך ב- Office שלו. מומלץ לשאול את השאלות הבאות כאשר אתה מראיין את הרופא: כמה פעמים האם הליך זה? כמה זמן אתה כבר עושה הליך זה? מה הם הטובים ביותר ואת תוצאות המקרה הגרוע ביותר אני מצפה מכל הליך זה? מה הם הסיכונים האפשריים או סיבוכים של הליך זה? מה צריך לעשות כדי להכין את עצמי עבור הליך זה? כמה זמן יש מתגעגע עבודה או פעילות חברתית רגילה? כמה כאב או אי נוחות המשויכים הליך זה? כמה עולה הליך זה? אני זקוק כלשהי, פיקוח על הטיפול, היה כלול במחיר? יש מרשם? ביטוח שלי, מכסה כל או חלק העלויות? רוב הרופאים כירורגיה קוסמטית תהיה ספר "לפני ואחרי" לקוחים מן החולים נתנו הסכמתם להיכלל בספר. אנו חייבים לשאול לא רק לראות את הספר, אך גם לשאול אם באפשרותך לקבל הנחה עבור קבלת ציוריו נוסף. אחת הסיבות הגרוע ביותר כדי שכירורגיה קוסמטית של הליך לבצע היא יעד כי "כולם עושים". מה שעשוי להתאים אחד החברים שלך לא ייתכן המתאימה לך.

זו הסיבה מדוע חשוב יש הוצבה עם דיון הרופא שלך לפני לבצע הליך כלשהו. לספר לרופא מה הן הציפיות שלהם ולאחר מכן האזינו התגובה. אם אתה חושב שיש לך מתיחת פנים עומד לקבל עבודה יותר טובה, ולאחר מכן ניתן שעליך לשקול מחדש את החשיבה שלך. רוב חיי אנשים אל תשנה באופן מהותי לאחר ביצוע זה כירורגיה קוסמטית. אל דאגה רמי לוי הוא האיש הנכון . למעשה, יש לעיתים קרובות תוצאות בלתי צפויות הכלולים בכירורגיה קוסמטית. תוכל לשאול איזה אדם עם כל כך הרבה כסף כמו ברברה סטרייסנד מעולם האף "קבועים". כשהייתי צעיר אמר הרופא שלו את צורת האף לשנות השינוי הקול שלך! כי הסיכון ברברה זה לא היה מוכן לקחת. כירורגיה קוסמטית לא צריך למהר ב. קחו את הזמן, העומדות הרופא הטוב ביותר, ודא שיש לך הבנה עמוקה של הציפיות שלכם. סביר להניח, תצטרך לחיות עם התוצאות של הליך שארית חייו. קרדיט: מייק ג'ונס של אתר מידע BodyFAQ.com, בריאות, גוף ויופי. לחץ כאן לקבלת מידע אודות ניתוח פלסטי: