כתיבת סיפורים

תחילה הוא לרוב רק את הגיליון לפני לדעת, אתה לא יודע כיצד יכול היה לגעת מחשבותיו במילים בכלל. אבל אם פעם אחת להתגבר על בלוק זה, השאר היא די פשוטה. אבל יש כמה דברים אשר עליך להיות מודע, אך בעיקרון עליך ללא דרישות משמעותי כדי לקבל מחבר שלו. עם זאת יש, לפני אחד מתחיל לכתוב ברור, מדוע ברצונך לכתוב למעשה, מה אתה רוצה להביע. ניתן לעשות זאת, לדוגמה, בסיעור מוחות או אפילו מיפוי המוח. שיטות אלה הן לכן גם מכיוון שהוא באופן חזותי יכול להבהיר מה ברצונך להביע.

זו נשכחה, אחת החוצה לחפור את הנפש למפות שוב. אם הוא צריך להיות כעת בכתיבה, אנו זקוקים למעשה בכללים קבועים או שיר rhyme לא העקב לדבוק. רק ניתן ליצור משלו, סגנון אישי. כלל עליך עם זאת שמור – את החוט האדום. קורא של היסטוריית שלה אמור לזהות זאת כדי לא מוטיבציה לקרוא ולעבוד כמו מרגש לקבל לאבד. לעיתים קרובות קשה אפילו להתחיל לכתוב על דברים „rund“. אך לא היא להרתיע ניתן ולשמור רק את הכתיבה.

כמו כן, לשבח חברים, מכרים יכול לעזור ולתת מוטיבציה חדש לעתים קרובות. כמובן, קיימות דרכים שונות רבות לשים את מחשבותיו למילים. דוגמאות סיפורים, שירים או מילים. „Die שם לא Form“ הטובה ביותר עם זאת, כל עורך עליך למצוא צורה משלו. סוג חדש של תקשורת מאפשרת לפרסם את יצירותיו שנוצר באינטרנט והערה אחד על השני. וליהנות כעת עם „selber Schreiben“!