להרוויח כסף

בסקר שעשיתי בבית הספר לפני זמן רב, על מה שהם רצו להיות כשעזבנו הספר, רוב השיב שהוא רוצה עסק. מאז ידענו לנצח כסף רציני, אתה צריך עסק משלך. במשך הזמן, ראיתי רבים של חברו לקבוצה לשעבר שלי, הרוב המכריע הם שכירים. כמה מאושר, אחרים פחות. כאשר אנו זוכרים את הנושא של העסק, תמיד יוצא על אותם משפטים: – "זה הרבה סיכון" – "אין לי כסף" – "יש תחרות רבה" – "הממשלה יהיה רק ??מס" – "אין לי זמן" על הסיכון, אני חושב שזה היה נשמע כמו בדיחה לחשוב לעבוד, כי הוא בטוח, במיוחד בעתות משבר, שבו כיבוי ועל פיטורים הם על סדר היום. באשר לכסף, אחד השותפים שלי לשעבר התחיל העסק שלהם של מכירת מחשבים, שוק תחרותי עם מכונית וחדר בבית.

אמנם היום היא לא אימפריה זה היה למחוק את כל מקסיקו, יש שני סניפים החברה השלישית הגדול ביותר באזור איפה זה. התחרות, בניגוד למה שרבים חושבים, הוא טוב. מציין שוק הכסף בריא. מי רוצה שוק תחרותי שבו אין כסף? לגבי מסים, אם אתה לומד לטפל בהם, אלא אם בסופו של דבר לשלם כעובד. אם אתה עושה את החשבון עבור מה שאתה משלם לבין לנכות חברה, תראה, באופן יחסי, בסופו של דבר אתה משלם יותר. הזמן הוא אחד המתקנים הוא זהה לכולם. אם אחר יכול לעשות את זה, כנראה, כך שאתה יכול לעשות.

אז אני מעדיף להיות "לא מעניין אותי הרבה". כאשר אתה רוצה לעשות כסף באינטרנט, אתה צריך להסתכל גבוה. אל תתנו טיעונים אלה ואחרים אותך. תצטרך לעבוד, אתה צריך ללמוד ואתה צריך לקחת סיכונים. כלומר, אתה עושה מה שאתה עושה עכשיו, רק עם פרסים הרבה יותר מאשר אתה יכול להשיג מה שאתה עושה עכשיו. האינטרנט מאפשר לך להשתמש במשאבים רבים כדי להרוויח כסף באמת אין גבול. רק אבזם ולעשות את מה שאתה צריך לעשות כדי להשיג את מטרותיך. כשלים באינטרנט קל יותר להתמודד אתה יכול תמיד להתחיל מחדש. Rogelio רודריגז.