להשאיל או לא

המחבר של המאמר נפל לתוך משבר פיננסי עמוק לאחר בום אשראי שהתקיים בוונצואלה בין 2004 ל-2006. בסוף 2006, התמחה מרפאה פרטית חירום בפרקליטות היה תחת החשוד סובל אוטם שריר הלב. למרבה המזל, זה לא להיות התקף חרדה חזקה, אבל זה את זה לעשות מדיטציה על חוסר איזון פיננסי עמוק איך קרבי שנפל בגלל חוסר שליטה עם חובות. היא למדה, הונחו ותיעדו את חוויותיהם. "אחד הדברים תיעדתי בצורה מדויקת יותר היה בדרך הלא שבו אני היה נכנס המצב הכלכלי שלי, מוביל אותי אל המשבר הפיננסי. על הכביש אחד הדברים שהיה לי עוד תוהה לעצמי היה אם הוא היה עושה טוב בחובות אני או לא. בין 2004 ו- 2006, אני colaps? פיננסיים מבחינה כלכלית, אך עם זאת, בזכות זה שהיא אמרה והיום אני ואשתי יש אחד משלהם רכב ודירה באזור מגורים טובה מאוד של קאראקאס.

לכן, אם זה נכון ללוות עודף יכול לקחתו התמוטטות כלכלית אחת, גם הוא נכון כי אין חוב יכול להוביל לא להחזיק רכוש בעל ערך רב, בייחוד נדל ן. זה, בין היתר, להוביל את האדם לחיות כל הזמן משלם אותו שכורה עם התוצאות ידועות, כגון תשלום עבור טוב שזה לא, ויש אף פעם לא הדיור שלהם. זה יכול להתרחש גם עם כלי רכב או הלוואות מיקרו-ארגוני, אשר אינם קיימים, המונעים הרבה יזמים האתחול. ישנם אינספור מקרים של חברות קטנות ובינוניות צריך הלוואה מהבנק כדי שתוכל לאתחל. כפי שציינתי פעמים רבות, יש רמה אופטימלית של דוריט, כלומר, אני אומר את זה עם כל אחריות, יש רמה של החוב שאינה מזיקה לבריאותו הפיננסי של אדם. הדבר היחיד שאדם צריך לדעת מה זה רמת ויש את פקד עליך לעולם לא תעלה על זה.

להתמקד הבאות: להצליח אישי האוצר היא יכולה לשלוט. על האדם עצמו. אני צריך להדגיש כי בין 2004 ל-2006, לא היו לך יותר שליטה על מקורות המימון שלי, כי זה היה, בחלקו הגדול, הגעתי לקריסה פיננסית בשנת 2006. אז, חשוב מאוד לציין כי הצלחה כלכלית צריך בסיס יציב מעוגנת שליטה על עצמו. "אחד הדברים שאת צריכה להיות מוצלח מבחינת פיננסית היא למגר ממוחך המחשבה כי החובות הם רעים, פשוט צריך לדעת מהם להשתמש.