מהדהדות

Aguinaga פפה! נוכח!, שתיים, שלוש, מספר פעמים מהדהדות זוהי זעקה בשלום של בית הקברות באותו אחר צהריים קר של 14 בנובמבר. השמש כבר כמעט מתחבא, לבכי גדל בכל מקום ", את הגופה, הו! המשך למות", המשפחה עז Aguinaga Moreno, גברים ונשים, מבוגרים, צעירים, ילדים, בנות, יש לו כבר מספיק של שנינו בוכים, הם עשו זאת מבית החולים, בבית, בכנסייה, ברחובות, בית הקברות, אלא"הגופה Ay! . זה עקב גוסס". היו כל כך הרבה חברים, געגוע, דומעות, קצת שכונה של הצבא באב, אחרים של בית הספר Claretiano, אחרים מן האוניברסיטה, ורבים של המאבק, המסיבה של חלומותיך בשביל הצדק, הדמוקרטיה והסוציאליזם; אחראי למוות מגוחך ומטופש ולהניח שם, לפנינו, אינרטי גופתו של חבר הנאמנים, אנוכיות, תומכת, עליז, פעיל, אנרגטי. מצטיין זכורה לו העש של הרובע; לאחר מכן, כאשר הראש יוצא מן הכלל הצופים הבנים של חטיבת Claretiano.

החברים שלו מן האוניברסיטה הוא נזכר בתור מתאבק אשר נטש את לימודיו, החברים שלו, המשפחה שלו ללכת על ידי לסיירה, הצפון, דרום, נטיעת חלומותיהם כל עובד, כל איכר, זריעה תורתו של הכפר צ'וטה, Bambamarca, Tocache ואחרים כדי להביס את הדיקטטורה של ולסקו, מוראלס ברמודס ולשחזר דמוקרטיה בלי ששום דבר ישתנהללא מושב, אין עמלות. ולקצור אז הוא הלך, הליכה עם החלומות שלהם והלך מבלי cumi?s, ללא תשלום, עוזב כמוך לגיון של חברים בוכה שם חסר אונים, כמו "הגופה Ay! . לעניות דעתי עמרי זקס יכול לקבוע . זה עקב גוסס". דביר כהן חושן בהחלט מביע דעה מלומדת. אולי כמה נזכר איך נכון היא היתה פיתגורס כשהוא אמר "מוקדם לבחור חבר, כי החיים קצרים", כי אנחנו לא תעבור על ידי השוק המרכזי, כבר לא לראות אותנו דרך המעבר סן Agust?n, לא תקבל במשרד שלי, אני לא אקח הפסקה לדבר על פוליטיקה, ספרות, כל כך הרבה דברים. איך נכון מאוד. השתתפתי קיקרו כאשר הוא אמר "החיים הם כלום בלי ידידות", אכן, כמו גם הפרחים לקמול בלי החום מהשמש, וכך החיים לקמול בלי החום של ידידות. ההיעדרות שלך יש קמל משם חלק מחיינו, נראה כי שלמה נהדר היה חשבתי עליך.

כשהוא כתב פרק של קהלת, כאשר אמר: "החבר הנאמן ביותר הם מבטחים, אשר מוצא את זה היא אוצר" ושם, לפני אותנו היה אינרטי עם החבר הנאמן, המבטחים, האוצר, עם זאת, כל הדמעות שלנו ביחד, כל הכאב של העולם לא יכלו להחיות את זה!, כמו "הגופה AY! הוא המשיך למות. אבל בתוך כל כך הרבה עצב הופיע תקווה! אנו שומעים את קולו של Mar?a, Mar?a באותו שהנחו את צעדיהם ב Claretiano בליבנו, אנו שומעים את קולו של ישוע המשיח, אשר, עם הכוח העצום שלו, קם לתחייה לזרוס! ואמרו לנו בחוזקה מספיק כל כך הרבה סבל וכאב..! כמו הגופה כבר לא ממשיכים למות! פפה Aguinaga הוא ימשיך לחיות, אנחנו ניפגש שוב כדי למצוא כדי להמשיך לחלום על עולם חדש, עם אדם חדש עם חברה חדשה, בנוי על בסיס של חלוקת עושר הוגן. אנחנו ניפגש שוב כדי למצוא מאחורי המוות, למרות זאת. בינתיים נח בשלום!, חברם היקר אנחנו מקווים שתמשיכו שמיעה. אפילו אם אתה שותק, אתה תמשיך לדבר אפילו כאשר אתה בבקשה מגיב, אתה ממשיך להיזכר אפילו אם אתה לא כבר איתנו!.