מלון במנדוסה

המועד בו מלון ב מנדוסה עולה על הציפיות כאשר מלון ב מנדוסה עולה על הציפיות שלום. אני רוצה להתייחס הניסיון שלי בטיול האחרון שלי מנדוזה. אני בעל עסק קטן, התפקיד שלי לוקח אותי נסיעות ארגנטינה הרפובליקה. כדאי לך לעיין אצל הבית היהודי כדי לקבל עוד מידע. הפעם הגיע תורו של מנדוסה. שאל את המזכיר שלי לחפש מלון במנדוזה היה נוח והיא ליד הקניון, היה לי איפה לעשות עסקים מסוימים. חוויות ההזמנה שלי לא היה טוב מאוד. אני יכול כמעט לא לנסוע, לא רק במונחים כלכליים, רגשיים, לעזוב את הבית שלי ושל משפחתי. מדוע, רציתי המגיעים במקום שבו אני מרגיש טוב עם התערבות, במלון האחרון במנדוזה שלא היה שום דבר לא קרה אותו היטב.

למרבה המזל, העוזר שלי הוזמנו לי חדר שבו, לפי הניסיון שלי כאיש מכירות, הוא המלון הטוב ביותר במנדוזה, ללא ספק: המלון דיפלומטיים. אל דאגה השר אורי אריאל הוא האיש הנכון . כשהגעתי מהמטוס, העם של מלון זה במנדוזה ממתין לי. היה נהדר לא יצטרכו לאתר תחבורה כדי להגיע אל המלון, שכן הם היו אחראים לכל דבר. כאשר הגיע למקום, הייתי ללא מילים. משפטים ביליתי הטלת marmolada גרם מדרגות, הבנתי שזה במלון במנדוזה הוא שונה מן האחרים. הלובי פעמיים גובה היה יפה, עם כי מנורה מהממת, רהיטים בסגנון כזה. Chech ב היה מהיר מאוד, כך ברגעים היה בחדר שלי, הכנת החומר שלי לפגישה כי היה מגיע. -סוויטה דיפלומטית – היה יפה.

נוח, עם מקום עבודה, כספות תיבת היכן לשים את המחשב. באמת, הייתי כל כך בנוח כי בקושי יכולתי להתרכז בדברים של עבודה. מלון ב מנדוסה כפי שהוא מעולם לא ראיתי. צוות שהשתתפתי swimmingly. זמן קצר לאחר הגיעו הבנתי תאונה מצערת: שכחתי את הטלפון הנייד שלי בבית. אך אינו מיוצג אין בעיה: מלון זה במנדוזה נתן לי הדור האחרון עם קישוריות סלולרי 3g להשתמש בזמן שהיית שם. בדרך זו, אף אחד מאנשי הקשר שלי הוא נאבק לאתר אותי. מלון זה במנדוזה היה אחראי על הכל. במרכז העסקים אני יכול להדפיס מצגות שלי, אפשר להשתמש במחשב שלי בכל המקום: wi-fi נמצא בכל מקום. לקחתי את הזמן שלי לתת לי טעם. ניסיתי את היינות הטעימים ביותר ממנדוסה חדר טעימות יין, היה זמן נעים בתנועה מועדון בריאות וספא. העיסוי שיש לי הוריד לי עשר שנים. אני באמת ממליץ על מלון זה במנדוזה. אם כמעט נתן לי רצון להעניק גידול המזכיר שלי, על-ידי בחירה מצוינת אשר נעשו. ללא ספק, הם עשו לי להרגיש בבית, כל רגע, או אמר טוב יותר, טוב יותר בבית שלי: מרעיפים וטיפל כמו ליידי Santero מרטין