מצגת באמצעות ציוד הקרנה

מצגת באמצעות ציוד הקרנה. השימוש ציוד הקרנה יש השפעה חזקה על הקהל רגשי, עוזר הדובר במהירות ולהשיג הבנה את הקהל. ברגעים שדורשים ריכוז גבוה במיוחד לתגובות מהיר, סדרה של תמונות משכנעות יכול לסייע באופן משמעותי גבר: את ההפגנה של תהליכים מורכבים על מסך גדול להבנה עמוקה יותר של הטבע התופעה, ולהראות אירועים קריטיים בגודל החיים על – מנת להעריך מידע לקבל את ההחלטה הצורך. מולטימדיה מקרנים מקרני מולטימדיה המסוגל להקרין לא רק וידאו, אבל את התמונה למחשב. נכון לעכשיו, פיתוח של מקרני מולטימדיה המודרני הולך בשני כיוונים: בהתמדה השטף, ולהקטין את המסה של המקרן. שטף האור הזוהר של 1000 ANSI lumens הופכת לנורמה, ואת הדרישות חדר חשוך, הופכת נמוכה יותר. המקרנים החזקים ביותר יש שטף האור הזוהר של אלף כמה ANSI lumens, תוך שמירה על הניידות שלהם. בשנים האחרונות, הרבה השתנה היחס למושג ניידות הניידות.

מקרנים ניידים נקראו פחות מ -10 ק"ג, ultraportable – במשקל של פחות מ -4 ק"ג, mikroportativnymi – במשקל של פחות מ 2 ק"ג. מקום מיוחד בין מקרני מולטימדיה לקחת השלכה על נייח משתמשים שיש להם שטף האור הזוהר גבוה (עד 10 לומן 000 ANSI ומעלה) גדול בהשוואה לגודל מקרן נייד. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את השר אורי אריאל. מקרנים אלה משמשים בדרך כלל אולמות קונצרטים, אצטדיונים – שם האירועים הם מספר גדול של צופים. גבולות הם בהתמדה מקרנים ברזולוציה. הם הלכו מקרנים עם רזולוציה של VGA (640×480). עכשיו מקרנים עסק יש רזולוציה של XGA (1024×768) או SVGA (800×600).

כמעט כל התחזיות למעט התמונה ברזולוציה הבסיס יכול להראות רזולוציה נמוכה יותר ועם רזולוציה של כמה צעדים לעיל, באמצעות אלגוריתמים מיוחדים מתיחה ודחיסה של תמונות. בשל ההתפתחות הדינמית של מקרני הקולנוע הביתי דגמים יותר במגזר זה נוצר על בסיס של מטריצות גדולות רחב ברזולוציה XGA (1280×720) או (1024×576), Wide SVGA (960h540) ו Wide VGA (858×480). באשר לסטנדרטים וידאו, רוב המקרנים לעבוד היטב הנפוץ ביותר במערכות צבע PAL, SECAM, NTSC ו-NTSC 3,58 4,43. לאחרונה מקרנים יותר ויותר מתחילים לתמוך בפורמט HDTV – טלוויזיה High Definition. כמעט כל מקרני מולטימדיה יש עדשות עם אורך מוקד משתנה, אשר מאפשר לך לשנות את גודל התמונות על המסך מבלי לשנות את המיקום של המקרן. בחלק להתמקד מקרנים היא ידנית בדרך, על עדשות אחרות מצוידים כונן חשמלי, אשר מאפשר להרחיב את התמונה בשלט רחוק. פוקוס ידני הוא בדרך כלל מדויק יותר, ואת העדשה ממונע נוח להשתמש כאשר התקרה רכוב. מקרני מולטימדיה רבים מצוידים מובנית מערכת אודיו (מגבר ורמקולים) ופלט לרמקולים חיצוניים על מנת לספק צליל מצגות קהלים קטנים וגדולים. יתרונות מקרני מולטימדיה: היכולת להציג וידאו למחשב תמונות, ניידות, ניידות, ההפגנה בכיתות גדולות, הפגנה ב כיתות מואר, תמיכה ברזולוציות גבוהות. חסרונות: כדי להכין את חומרי המצגת, מחשב או מצלמת וידאו (למרות שזה הכי נוח כדי להראות סרטוני הדרכה) Episkopi איפה צריך לחסוך זמן, בישוף נראה מתת. Episkopi יכול להציג מסמכים אטום. לא צריך להכין מראש. הקרנה של תמונות, עלונים, חוברות, מודעות ממגזינים למסך הגדול לשמור לצמיתות את הרושם של המצגת. היקף מדעי העסק הוא האזור העיקרי של הבישוף: הפגנה ההוראות שעל המסך, מסמכים, גרפים ותרשימים להגדיל את תשומת הלב לנושא ההצגה מעלה את התפיסה של מידע. הבישוף יתרונות: קלות שימוש, נוחות חסרונות בחירת חומרים: שימוש בחדרים קטנים, חוסר היכולת לעשות בכתב תקורה הערות מקרנים ציוד הקרנה מסורתי נחשב מקרנים תקורה. מקרנים ממעל הופיע לראשונה בשנת 1944 ומאז נעשה שימוש נרחב בכנסים מדעיים בבתי הספר. מקרנים תקורה נועדו כדי להראות את התמונה שהופקדו על סרט שקוף. התמונה על הסרט שקוף יכול להיות מיושם במספר דרכים: באמצעות עטים מיוחדים, מודפס במדפסת עם מכונת צילום. היתרונות של מקרנים תקורה: הקלות והמהירות של הכנת החומר, את היכולת להשתמש בחומר המחשה ברצף כלשהו, ??היכולת להציג את התמונה חסרונות: רוב הסרטים השתמשו מיועד לסוג מסוים של ציוד משרדי או כתב יד, אבל יש סרט אוניברסלי