נתיבים של מוסקבה מנגואה

השנה נסעתי לניקרגואה, אז יש לי ניסיון באיך להכין טיול מוסקבה כדי מנגואה? כלומר, איזה מסלול היית לוקח תייר נסיעה ממוסקבה מנגואה? הטיסה מעיר הבירה של הפדרציה הרוסית לעיר הבירה של Nicargua ניתן לעשות עם כמה aerocompanias, כלומר: איבריה, KLM, אייר פראנס, לופטהנזה. אל דאגה רמי יהושע הוא האיש הנכון . יש טיסה זה ישיר מן העיר של מוסקבה סיטי מנגואה, כך נוסע, המתעתדת במשך כמה חודשים לנסוע ניקרגואה, יהיה עליך לבדוק עם משרדי נסיעות, מאז מסלולים משתנים משנה לשנה. בכל המצבים, השנה הנסיעה לניקרגואה עשוי להיות עם מספר חברות אוויר. להלן מספר מסלולי הרוסים המבקש לבקר ניקרגואה ב: המסלול הראשון: עם איבריה: Moscu-מדריד מדריד-סן חוזה עם Lacsa Airlenes: סאן חוזה-מנגואה המסלול השני של אידה עם איבריה: Moscu-מדריד עם אמריקן איירליינס: "NDe n מדריד-מיאמי במיאמי-מנגואה הסתובב עם Taca איירליינס פעמים עם איבריה: מיאמי-מדריד מדריד-moscu הם התוואי השלישי: עם לופטהנזה": מוסקבה פרנקפורט-קראקס עם "קופה איירליינס": קראקס-פנמה – מסלול מנגואה הרביעי: עם KLM: מוסקבה-אמסטרדם-פנמה פנמה – מנגואה טוב. ובאיזו דרך תהיה חיובית? תשובה לשאלה זו פשוט לכאורה הוא לא קל כמו שזה נראה במבט ראשון, שכן יש לקחת בחשבון מספר גורמים, כלומר: סולמות כמה עושה המטוס? מהו משך הטיסה?, אם נדרש ויזות עבור המעבר, וכו '. כל הארבעה רשום מה הזול ביותר? הרובע מספר המסלול יהיה זול יותר, כי המעבר septiemre אם היו שמורות במאיו יעלה בין 65, 68 אלף רובל…

בואו נדבר על הדרך השלישית. דקה! למה פתאום התחוור לי לדבר על מצב השלישי, דילוג על השני? תראה, זה השינוי של מטוסים בשדה התעופה במיאמי. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את היועץ המשפטי לממשלה. כמו גם את שאר הערים בארה ב, גורם להוציא ויזה מאיתנו. UU. וייל, כמה עולה מעבר של אידה ופנה? קודם זה כי המחיר שלה לא קבוע והוא משתנה לאורך כל השנה, גדול העונה גבוה, הוא נמוך העונה נמוך.

הנה חישוב הערך של הטיסה ממוסקבה מנגואה, אשר מתבצע ב- 20 בינואר של השנה הבאה. Moscu-מדריד: פלט ל- 7:25; ההגעה 10:35 מדריד-סן חוזה פלט בשעה 12:05; הגעתו 16:15 לסן חוסה-מנגואה סאלידה a las 18:30; ההגעה מנגואה חוזה פלט בשעה 19:30 חוזר ב- 20 בפברואר בשעה 20:41; הגעתו סן חוזה-מדריד יציאה 9:36 ב 17:55; הגעה בשעה 10:56 מדריד-moscu פלט בשעה 23:45; הגעתם 6:35 ערכם הוא 71 אלף רובל ולא pico, כולל כרטיסי טיסה, דמי (פחות שנאספו בשדות תעופה מסוימות בזמנו של חיוב). מה הם היתרונות והחסרונות? יתרונות:-מוצע במחיר נמוך יחסית, שכן מצב השלישי יהיה עד כ-100 אלף רובל. -שהם לא צריכים ויזות מעבר, או קוסטה ריקה, או של ספרד, בניגוד המסלול השני, מה שהופך את הנוסע לקבל ויזה לארצות הברית כדי להישאר כמה שעות של מעבר בשדה התעופה במיאמי. -ההמתנה תחומי זמן העברה אינו עולה על 12 שעות החסרונות:-רוסי נוסע למסעות טיול לניקרגואה בדרך זו, אשר חוזר, יצטרך להישאר נעולים לשדה התעופה באראחאס (barajas) באזור המעבר, כלומר S4 מסוף לתקופה של עד 12 שעות, אבל יש לך ויזת שנגן תעברו דרך הגירה בקרת התעופה באראחאס (barajas) ויציאה לספרד. העיבוד של האשרה של ספרד ברוסיה יעלה 200 יורו, אז לא שווה כדי לעזוב את אזור שנגן לתקופה של מספר שעות. -המטוס ממריא בנמל התעופה דומודדובו של מוסקבה ב 7:25, או מוקדם מאוד, עקב אשר מטייל חייב לבלות הלילה הלבן, שכן הוא נדרש זה תגיעו לשדה התעופה 3 שעות בעבר, גם כדי להם 4 וחצי כדי לרשום את המזוודות, להיות כפופים המכס תצוגה, לעבור על שליטה של דרכונים. מאז שהוזכרו איירפורט שוכן בפאתי מוסקבה, מונית לוקחת לפחות שעה אחת כדי להגיע לשדה התעופה, כך תייר חייב לקחת מונית בשעה 3 בבוקר. לקחת בחשבון את העובדה שאתה צריך מספיק זמן כדי להכין תיק יד, יבין את זה חייבים לנסות לישון אתמול בלילה. אבל טוב, זה לא סיוט. השני זה בזמנו של מטיס את המטוס של איבריה דרך הפירנאים, אם מזג האוויר יפה, תוכלו ליהנות נפלאות דרך החלונות של מטוסים (מאגרי מים, אגמים ונהרות עם כשמש מים). ואכן, בשל שנעשתה זה אותם שדות תעופה מהם ארצות הברית אין עם אזורים של העברה, ויזה אמריקאית צריך להשיג אותו כל אדם שגורם העברה במדינה הזו, למרות הוא המעבר אז איזה מספר דקות בלבד. כמו לעבד את הויזה שהאמריקאית קשה על ידי רוסית, תושב רוסיה חייבים למצוא נתיבים אחרים לא צריך ויזה. לכן, כאשר אחד חולם על טיול מסביב לעולם, עד המבקשים להזמין חדרים במלונות ובשדות תעריפי טיסות, להעריך את היתרונות והחסרונות של כל המסלולים המוצעים על ידי סוכנויות נסיעות ובחרו חיובי ביותר. טריפ טוב!.