פארקים ושטחים ירוקים במרקש

אם נניח מרקש כמו עיירה יבש, לא נעים ללכת בקיץ חודשים שגויות מאוד / אל וחמים. זו עיר של צפון אפריקה מופיע בעיני המבקרים האזמרגד גדול מוקף חימר אדום של המישור מכיוון שלו שטחים ירוקים בשפע. בכל תייר מדריך המכבד את עצמו יהיה להכיל הפניה גנים נפלאים של Majorelle, Menara, Jdid, El Harti, Agdal, Koutoubia, Mamounia, איך לא, את Palmerai, אבל מלבד המפורסם יותר ישנם פארקים רבים בשכונות נחמד ומתוחזק באופן שווה. עבור תושבי מרקש מאוד חשוב להיות מוקף / כמו צמחים, לעתים קרובות, בבתים צנועים ביותר של שכונות העיר, ממנף את חלקה unbuilt עבור שתילת גינה קטנה אשר משמש כמקום לפגוש ולהירגע. לפעמים היה אכפת בפארקים הללו, שנוצרו על-ידי יוזמה פופולרי, על-ידי / עצמם / neighbours או על-ידי מישהו אשר שולם על ידי כל / כ.

בשעות בין הערביים, לאחר התפילה, הגנים מלאים חיים. ילדים הם להפעיל, נוער משחק שלהם ספורט מועדפות – כדורגל וגם את פעלולים – ומנוחה נשים שישבו על הדשא, בצל עצי זית ודקלים תוך שיתוף מדבר תוסס ביניהם. יש לקחת בחשבון כי, לפי המסורת, הנשים אינן בברכה בתי הקפה כך שזה בגנים שבהם. גם שטחים ירוקים הם מאוד frequented על-ידי גברים העתיקה לשחק קלפים, דמקה, או פשוט לדבר על הדברים שלהם. 95%D7%A0%D7%99%D7%9D'>בני ברמה. הפארקים בשכונה, אשר אינם מופיעים בהמדריכים, אשר יש לא עציצים מצוירים אינדיגו או כרזות עם השמות של מינים של קקטוסים, הם עזים ביותר בגנים אך לא מדוע לא קלאסיות ביקור ארוך כמו la Palmeraie, יער דקל טבעיים בשוליה של מרקש, למרות כי לאחר צמצום השטח שלו הרבה בשל קונסטרוקציות של וילותמסעדות, מלונות יוקרה, הוא עדיין לגן עדן צריך להיות לא אבוד.

הגן Majorelle, בלב ליבה של העיר, הוא גם נחמד במיוחד עם גישה נוחה באמצעות מונית הליכה מכיכר ג'מעה. הפארק תוכנן על-ידי ז'אק Majorelle, רכשה שנים רבות מאוחר יותר על-ידי Lorent סנט איב החזיר אותו ופתח של המוזיאון אומנות מרוקאית שילוט בתוך אותו. מחיר הכניסה לגן הוא 30 Dh (כ ? 3) ל- 10 Dh. (כ 1) עבור המוזיאון. גם עליך לבקר בגנים מנרה לקבוץ, הדגל שלה מהמאה ה-12, בשימוש עבור האחסון של מים, בריכה גדולה אשר פועלת כמראה של הרי האטלס בבקרים שטופי שמש. לכן, אם אתה רוצה להירגע וליהנות חופשה הימצאותו ושקט מוקף בפארקים טריים, שהדגים גנים, פארק מרהיב, מרקש היא ללא ספק היעד המושלם. העיר אוכרה מציעה לא רק תרבות, מסורת מרתקת, מונומנטים, אינספור אטרקציות תיירותיות, אך גם אינספור מטעי אינסופית גוונים של ירוק. בנוסף, הם באיכות מעולה וחסכוני מאוד, במיוחד טיפוסי, מלאת קסם, סביר מאוד. גם אתה יכול להישאר קרוב יותר גדול, אל השדה, שבו הנופים מרהיבים הינם התושבים בברכה אותם בזרועות פתוחות.