פינצ

הראשונה: פינצ'ר יישאר אתגר לכל החיים! פינצ'ר ננסי הם התמונה מוקטנת של Pinschers הגרמנית ללא מגרעות zwergenhafter מראה. הוא אלגנטי, בנוי כיום. בשיער קצר שלו, הוא קל מאוד לניקוי, alerdings שכדאי לך להמעיט לו עקב גודל שלו. הוא צריך כמות פיה ועבודה המוח כמו אחרים גזעי גדול, הוא לא כלב עבור אנשים המעוניינים ליהנות היום עם הרבה מנוחה. פינצ'ר ננסי הם כבר שנים רבות, verschmust, שאהב חיבה, נאמן, ילדים, ערניים מאוד. בשל גודלם מ 25 עד 30 ס"מ הם עמידים אפילו בדירות קטנות, עם זאת, עליך לוודא ככל הקטן פיה מספיק. אינה מספיק או עסוק הוא גורם Erfahrungsgem?? רב הנזק.

פינצ'ר ננסי לפעמים מאוד עקשנים העיקשת, אבל אם אתה אוהב אחד, הם עוברים עם משפחה עבה, דק. אם ברצונך פינצ'ר יש לזכור כי זה חזק צריך, בית, כדי להישמר. אשר מושרשת כבר תולדות הגזע שלו: במקור, פינצ'ר היה על החקלאים, תפקיד, הצליח לשמור על רבים כגון חולדות, עכברים, ועזבונות דלק, כדי להגן על הבית ובחצר כך אף אחד לא להזין בו. זה היה קודמות מוערך צדדיות שלה, אך גם עבודתו עצמאית ו הפוך למאהב המושלם שלו. בנוסף, הוא מלווה המאמנים, שמרו אותם, במיוחד כאשר המאסטר שלו לא היה נוכח. כמו פינצ'ר ישב על העגלה, מנהל ההתקן יכול להיעדר בשקט. הוא העז ללא סוס אחד, גררה לגעת! פינצ'ר ננסי מגיע ב- 2 צבעים, שחור טאן / צבעו שחור עם טלאי אדום או גם בגוונים שונים אדום חום, ומכאן המונח הצבי צ'יהאאהאה. כמו כן הוא עדיין צבי פינצ'ר ננסי, Minpin, Minidoberman, אוסטריה ש-rattler להלן המכונה.

זה חשוב מאוד לקנות של פינצ'ר: לבוא נפוצות יותר ויותר למרבה הצער כלב סוחר עם כמה גורים חולה גרמניה על-ידי מדינות הגוש המזרחי, למכור אותם-dump של מחירים. ב באופן כללי, יש לזכור רכישת כלב זה 18 שנים באחד החיה נותר – עד 15. מה משתמש ככלב במחיר מציאה, אם זה לטרוף אלפי יורו בעלויות וטרינרי לבד. רק מסתכל האוזים, ליידע את עצמם, סעו עם הגור הדילר הכלב לעולם לא מתוך רחמים. בשורה התחתונה אישי: קטן, אבל כלב מספיק, יכול להיות נלווה רב שנים עם החינוך הנכון טיפול.