פרקט קלאסי בחזרה באופנה

הוא פרקט הקלאסי חוזר אל אופנה, הסיבה הראשית תהיה בהחלט כי עץ מוצר טבעי והוא כל פרקט קטע צבע, מבנה ייחודי. על-ידי אור, הוא משנה את הגוון שלו. עץ סופג לחות, שוב שולח, לכן מתרחב ומצייר יחד שוב, רק טיפול טוב נותן הרצפה חיים שירות ארוך. פרקט יש בדרכים שונות, כגון מלא פרקט, ריצוף פרקט לוח, על פרקט מעץ מוצק. הרצפה מלא הוא עצום עם חיים שירות של 50-100 שנים. הוא מוגדר תמיד להתחבר אל פני השטח הבסיס, בדרך כלל הוא מודבק.

מלא ריצוף עץ גדולים בגודל ויש צורה משותף גדול יותר. פרקט טבלה או להשלמות אבן הוא חלוניות הממוזג מבחינה טכנית, אשר הונחה ב- Groove אביב חיבור. עוד מידע על מיכאל גולן ניתן למצוא באינטרנט. פרט הקוביה רגיל, קש, Fischgr?tmustern יש לוחות גם עם מגוון, מוטיבים מובנית באופן גרפי ועיצובים מורכבות. מיוחד לוחות דקורטיביים יכול עם לפרט להשלמות אבן עבודה יש לספק של עץ בהיר יותר וכהה, דפוסי מלבני, קישוטים מורכבים ועיצובים בודדים אחרים. הם עשויים עצים מקומיים וזרים הנבחר, צבעוניים. פרקט כוללת רכיבים פרקט גדול כמו קומה או ארץ-בית קרשים, Verlegeelemente בעיקר 3-רובד לאפשר התקנה מהירה ופשוטה; לא משנה אם צפה נעקרו או בונדד באופן מלא. פרקט בשכבות על-ידי שלושה נחוץ צפה הנחת.

עם זאת ההעדפה צריך לתת קבועה, מלא-משטח הדבקת, כמו זה מגדיל באופן משמעותי את חיי השירות. יותר ויותר אחד בר השוררת מעל לכל בניין חדש רכיב הסופית בבנייה שכבה מרובה, כי היא הופכת את המראה של פרקט מסיבית, אלא גבוה יותר יציבות תלת ממדי, משכנעת גובה הרכבה התחתון. בזאת, יכולים להיות מיוצרים בנוטריינטים עם עצים עצבני על הרצפה עם מערכות חימום רצפתי. Berthing המשלוח יהיה בין הפריטים התאם הסופי, מדויק מופחת באופן משמעותי, לאחר הדבק לבטל הרצפה אז זה ניתן לשימוש מיידי. (25 – 50 שנה) שהחיים של פרקט מלא אבל מתחת. חזקה יותר פני אורך חיים ממושך יותר.