קניות במדריד

מדריד היא הון גדול, כמו כל הערים הגדול, תמצאו מגוון רחב, כשמדובר מוסדות מסחריים. ללכת קניות במדריד הוא תענוג, כי יש חנויות, מוצרים ומחירים שיתאימו לכל הכיסים וטעמים. חנויות כ-65,000 פתח את הדלתות שלהם כל יום במדריד, הפיכתה לאחת הערים עם הצעה מסחרית גדולה באירופה. הבוטיקים היוקרתיים ביותר, תכשיטנים מותרות, גלריות לאמנות, סדנאות של אומנים וחנויות עתיקות לדור בכפיפה אחת עם מובילים עסקים בתחום ההיי-טק, יקר ספריות, חנויות של החלוץ, מגרפות, מכירות פומביות מודרני מרהיב המשלבות פנאי ומסחר. לבלות יום שלם שמדריד הקניות הוא ריאלי לחלוטין, שהכל תלוי הזמן, סבלנות ורצון לגלות את העיר בעלת אחד.

הרבה חנויות ומרכזי קניות פתוח לאורך כל היום, אז אם אתה בפריפריה, כאילו הם נמצאים באמצע. למרות קמעונאים המסורתי יש שעות 10:00-14.00 h ו מ 16.30 עד 20.30 h. מדריד הוא מחולק במספר אזורי קניות נפרדות: במרכז העיר, סלמנקה, צ'ואקה (chueca), Cuatro קואטרו, הנסיכה, מעקב. מרכז העיר (Sol – ראש העיר-Arenal) באזור זה היוו ליד הכיכר ראש העיר, גראן ויה, מפוארטה דל סול, calle Preciados, וכו '. כאן מבקרים יכולים להתבצע עם המזכרת ספרדי טיפוסי. . אבל זה לא הכל, מאז במרכז אחד יכול לקנות הכל: מוצר מסורתי ומרגש מלאכת יד, קרמיקה, עור או זהב, קסטנייטות או גיטרות, צעיפים, בגדים של פלמנקו.

זה גם אפשר לקנות מוצרים מודרניים יותר, בגדים בחנויות המפורסם של בית משפט באנגלית של calle Preciados אינספור חנויות אופנתיות. אזור סלמנקה (גויה – Serrano) מרוכזים כאן היוקרתיות ביותר של הבירה. יהיה אוהבי המותרות הפה מים בין המותגים הטובים ביותר אופנה, חנויות התכשיטים היוקרתיים ביותר ומוסדות אחרים של יוקרה נהדר. הרחובות של גויה, לפצות את המייל מדריד הזהב . סראנו, ולסקז, Jorge Juan, קסטלו, Lagasca, וכו '. מעצבים כמו איב סן לורן, ולנטינו, דונה קארן, שאנל, זנגה חדרה, Lucchino, בקרב רבים אחרים, לשתף את המקומות הטובים ביותר באזור. אזור צ'ואקה (chueca) באזור זה אחד ניתן לבקר בחנויות של מדריד אופנה. אופנה אלטרנטיבית יותר ואת המגמות האחרונות ומקורי ביותר עברו לאזור זה של הבירה. (Fuencarral), Hortaleza, ואפל או אדמירל הרחובות הם העורקים הראשיים של צ'ואקה (chueca). בנוסף, מחקרים רבים של קעקועים סולריומים שיער המודרניים ביותר הותקן בחנויות ברחובות הצרים של זו אווירה בוהמית ומודרני. Cuatro קואטרו (Bravo Murillo) sta אזור הוא החלק הצפוני של הבירה, שעובר פלאזה דה Cuatro קואטרו, Bravo Murillo Orense, והרחובות לפלאסה דה קסטיליה. באזור זה להתקיים קניונים עם מגמות העדכנית ביותר, חנויות של ביגוד, הנעלה, כמו גם חנויות ושווקים פופולרי במחירים. אזור הנסיכה בין הרחובות הנסיכה ו Alberto אגילרה, בפנים השכונה Arg?elles באזור האוניברסיטה, זיכיונות הגדול סוג Bershka, זארה, סטרדיוואריוס, פול אנד בר בקרב אנשי עסקים ותיירים כאחד. אזור זה הוא המועדף על ידי אנשים צעירים, האופנה האחרונה של הבגדים במחירים נמוכים יותר. מעקב El Rastro הוא השוק החשוב ביותר בעיר, סמל חשוב עבור מדריד. בימי ראשון ובחגים ציבוריים 9.00 עד 22.5 h, את Curtidores דה ריברה הרחוב וסביבתו, המארח מאות דוכנים של דיסקים, ספרים, בגדים מ השני ועד יד ראשונה, עתיקות, מטבעות, ריהוט או מלאכת יד. בבירה יש גם שווקים מיוחדים אחרים, כגון הכיכר, ראש העיר פילטליה או את פלאזה דה לאס Comendadoras, במלאכת יד. בנוסף האזורים שהוזכרו, מדריד יש שורה של קניונים, הן בתוך והן מחוץ לעיר, שבו חנויות מכל הסוגים, מעורבבים עם מגוון רחב של בידור וסעודה. הגדול ביותר ממוקמים מחוץ לבירה, בערים כמו אלקובנדאס, Arroyomolinos, חטאפה רוזס (Las rozas). לבסוף, ישנם שני טיולי שהופכים טיול במיניבוס דרך חנויות הראשי של מדריד: מדריד קניות סיור, המציע מדריכים ו הנחה של כמה חנויות בעיר הבירה. Las Rozas Village קניות סיור, טיול 30 דקות בלבד מן מרכז של מדריד, מציע טיול האופנה במעל 95 חנויות עודפים עם הטבות בלעדיות. אם אתה אוהד של קניות, מדריד היא העיר שאתה מחפש. עכשיו אתה רק צריך למצוא חדרי האירוח מתאים לצרכים שלך. לשהות אחד וליהנות כל הנוחות שאתה יכול לדמיין.