שער הבריאות הנפשית שלך

אני בטוח כי פעמים רבות האם תהית אי פעם כמה זמן אני צריך להמשיך סובל כאב רגשי?, מתי יסתיים זה עומס כבד רגשית? מה אני צריך לעשות כדי לסיים עם חוסר הסיפוק הרגשי שלי?. התשובה טמונה הצ'אקרה הרביעית. המכונה כאן. ANJATA: צליל של רטט (מלמול) מיקום: בשיאה של עצם החזה. בחזה. חלקי גוף: הלב, הכפורת, מערכת הדם, הריאות, בלוטת התימוס, צלעות, הידיים, הזרועות והכתפיים הסרעפת תוך הצ'אקרה השלישית, מתמקד רגשות כלפי עצמנו, הרביעי מתמקד רגשות כלפי העולם הפנימי שלנו, התגובה הרגשית שלנו המחשבות שלנו, רעיונות, עמדות השראה, וכן את תשומת הלב אותה אנו משלמים לצרכים הנפשיים שלנו. רמה זו של מחויבות היא גורם חיוני לפיתוח מערכות יחסים בריאות עם אחרים. כאן קדושה אמיתית: EL הוא מסוגל אלוהי האהבה.

למרות המודיעין או אנרגיה נפשית, נחשב לאנרגיה רגשית, זהו למעשה מניע אמיתי של גוף האדם ורוח. אהבה ללא תנאי הוא החומר של האלוהי. אהבה, ולאחר מכן, משחק תפקיד מרכזי לאורך כל חיינו, אבל ברמה של הצ'אקרה הרביעית מאחר שהיא לא אהבה אותו לימדה אותנו דרך בסרטי הוליווד או שירים פופולריים, אהבה זה הכל נותן מבלי מצפה לקבל, כדי להגיע לכאן צריך לעבור כל תהליך של ריפוי רגשי בעיקר לרפא את הילד נפגע הנושאות כולנו בתוך. הילד הפצוע בתוך כל אחד מאיתנו מכיל מבנים רגשית נפגע או atrofiadas של הילדות שלנו, בצורה של זיכרונות כואבים, עמדות שליליות ותמונות אישיות הלקוי. מבלי להבין את זה, אנחנו יכולים להמשיך לפעול בתוך מבנים אלה כאשר אנחנו מבוגרים, אך עם שיטות אחרות. לדוגמה פחד הנטישה הופך קנאה, התעללות מינית ב מיניות הלקוי, אשר בדרך כלל לגרום עבור חזרה מאותן הפרות עם משלנו בנים.

זה יכול לגרום נזק חיי הרגש, המקצועי, את בריאותם של אנשים. לאהוב את עצמנו באמצעים, לאהוב אותנו מספיק לסלוח לאנשים של העבר שלנו, כך אלה ופצעים כבר לא לפגוע בנו, בגלל הפצעים שלנו לא לפגוע אשר העיק עלינו אך לנו. לנתק את עצמנו אלה הפצעים מאפשרת לנו להעביר לילדים הקשר עם האלוהי, הצ'אקרות שלושת היחסים בו אנו משתתפות עם אלוהות הביטוי של אהבה וחמלה של הצ'אקרה הרביעית. בעוד אנחנו חושבים כמו נונו הפצועים הצידה מותנה ועם הרבה פחד של הפסדים. רק מעשה סליחה כרוך שתהליך של ניקוי רגשי תטופל באמצעות פסיכותרפיה או קונדליני יוגה הוא כלי רב עוצמה כדי להשיג זאת. למלא את השאלון הבא לדעת כמו שלך הרביעית היא מצויה: אהבה, חמלה, קבלה, שאלות הערכה SUMMONING. 1. האם אתה מרגיש מאושר? כן מס ' 2. יש לך חברים? כן מס ' 3. אתה מסוגל לשמור על קשרי ידידות על ידי? תקופות ארוכות? כן לא 4. אתם מבינים מה זה אומר חמלה? כן מס ' 5. לחוות את החמלה? אם לא 6. האם אתה מרגיש כמו חלק של העולם שמקיף אותך? כן מס ' 7. יכול אתה לתת ולשתף? כן לא 8. אהבה או להרגיש אהוב עולה לך? כן לא 9. אתה פסימי או שלילי או שתלטנית או דיקטטורי? אם לא 10. אתה מרמז לך בחיים של אנשים אחרים, לקחת מרחק כמה והשארתן להתחייב משלהם טעויות יעלה לכם? אם לא 11. אתה מרגיש מותש, עייף או ריק רוב הזמן? אם לא 12. יש לך בעיות במחזור הדם, לחץ דם או הלב? אם לא 13. האם יש לך אסטמה או בעיות נשימה? אם לא 14. אתה חולה, סובלנית או המטופל כך ולנצל בפני תקלות כי אתה? כן לא 15. יש לך בעיות או טראומה בין הגילאים 12 או 16 שנים? לא כן אם יש לך עוד 4 לא של שאלה 1 7 לך יש בעיות עם 4 שלך th. הצ'אקרה. ועל כן יש לך יותר מ 4 אם יש לך בעיות עם שלך הרביעית של 8-15. הצ'אקרה. Elo?sa Sobre מחבר: DRA לה. Elo?sa Chavarr?a הוא מומחה פסיכותרפיה הגשטאלט ואת הסמל, בסיס של קונדליני יוגה. זה עזר מאות אנשים כדי לפתור את מתח חרדה וכן תוצאות בחיים. לקרוא יותר של המאמרים שלו אשר יאפשרו לך מידע נוסף אודות לפתור כל ביקור זה:.