שפת הגוף

כך קרה לך עד כמה אתה אומר לאנשים, גם כאשר הם לא מדברים? אלא אם אתה אמן בתחפושת, הוא שלח לו כל הזמן הודעות אודות נכון המחשבות והרגשות שלהם, באמצעות מילים או לא. מחקרים מראים כי דבריו מייצגות רק 7% של המסר שמועבר. 93% הנותרים הוא בלתי-מילוליים. 55% של תקשורת מבוססת על מה שנראה, 38% מועבר דרך דיבורם. אז תחשבו על זה. בסביבה עסקית, אנשים יכולים לראות מה הוא לא מדבר. אם שפת הגוף שלו אינה תואמת את דבריו, אתה מאבד את הזמן שלך. קשר עין הוא הדרך הברורה ביותר שאנו מתקשרים.

כאשר אתה מסתכל אדם אחר, אתה מציג את העניין. כאשר אינך יכול ליצור קשר עין, אתה נותן את הרושם כי האדם האחר הוא לא בעל חשיבות. שמור על קשר עין בסביבות 60% מהזמן לחיפוש להלן, אך לא אגרסיבי. הבעת הפנים הוא צורה אחרת של התקשורת הלא מילולית. A חיוך שולח מסר חיובי, והוא מתאים בכלל, אלא מצב חיים או מוות. מחייך מוסיף חמימות הילה של ביטחון. אחרים יהיו יותר פתוחים לרעיונות אם תזכור לבדוק את הביטוי שלך.

הפה שלך נותן רמזים, גם, לא רק מתי שאתה מדבר. תנועות הפה, כגון הקלות בחזרה השפתיים או מסובבת לצד אחד, באפשרותך לציין כי אתה חושב מה מאזין או שהוא מסתיר משהו. מיקומו של הראש מדבר לאנשים. לשמור על ראש ישר, לא אותו דבר זה לשמור על שהראש על ישר, יגרום לך להיראות בטוח בעצמו ועם רשות. אנשים לקחת אותך ברצינות. אם אתה רוצה להתקל פתוח וידידותי כמו, להטות את הראש לצד אחד. היכן למקם את הזרועות מרמז כי והפורה מכם. זרועות חצה או חצה מעל החזה אומרים שהם סגרו לאנשים אחרים אין כל עניין אותם או מה הם אומרים. עמדה זו גם ניתן לומר, "אני לא מסכים איתך." אתה רק יכול להיות קר, אבל פחות מ מיזוג צבעים, באותו זמן, האדם מול אתה יכול לקבל את המסר הלא נכון. כיצד להשתמש הזרועות שלך יכול לעזור או לפגוע התמונה שלך גם. מנופף כ עשויה להראות התלהבות עבור חלק, אך אחרים רואים מחווה זו אחת של חוסר ודאות וחוסר בגרות. המקום הטוב ביותר את הזרועות הם בצד שלך. אתה תהיה רגועה ובטוחה. אם זה קשה לך, לעשות מה שאתה תמיד עושה כשאדם רוצה לשפר את התרגול במשהו. לאחר זמן מה, מרגיש טבעי. הזווית של הגוף שלך נותן אינדיקציה לאחרים אודות מה עובר לך בראש. תמיכה ב- אומרת, 'ספר לי עוד'. תמיכה אותות הרחוק שמעתי מספיק. תוספת של תנועה של הראש שלו דרך אחרת מאשר כי הוא נמצא במצב האזנה. המיקום הוא חשוב כמו סבתא שלך תמיד אמר. ישיבה או עמידה זקופה אם אתה רוצה להיראות כמו התראה נלהבים. מתי ליפול מהכיסא או להישען על הקיר, אתה נראה עייף. אף אחד לא רוצה לעשות עסקים עם אדם אין חשמל. השליטה בידיים, תשומת לב היכן הם נמצאים. עולם העסקים, במיוחד בהתמודדות עם אנשים מתרבויות אחרות, יש לשקול את הידיים. פירוש הדבר כי אתה צריך לשמור אותם מחוץ בכיס, הוא חייב לעמוד בפיתוי כדי להציב אותם מתחת לשולחן או מאחורי גבו. יש ידיהם בכל מקום מעל הצוואר, ששיחק עם השיער שלך או שפשוף הפנים, אינו מקצועי. רגליים לדבר, מדי. כמות גדולה של התנועה מציינת עצבנות. כיצד והיכן עוברים מספרת לאחרים כיצד אתה מרגיש. המיקום המועדף עבור מקצועי ומלוטש הם הרגליים מונחות על הרצפה או את הרגליים לחצות את הקרסוליים. המיקום של מקצועי פחות פוגע יותר נח הרגל או הקרסול מעל הברך אחרים. יש המכנים זאת ארבע להיות. אולי אתה נראה יהיר. המרחק כדי למנוע מאחרים הוא מכריע אם ברצונך ליצור קשר טוב. לעמוד קרוב מדי או "בפניו של מישהו" אשר מסומן באופן אגרסיבי. ממוקם רחוק מדי יגרום לך להיראות רחוקים. ולא מה אתה רוצה למצוא את שביל הזהב. והכי חשוב, לעשות מה שעושה את האדם האחר להרגיש בנוח. אם אדם מדבר עדיין ממך, להפסיק. כל מי שיש לו דרישות שטח או אם עליך גלולה של נענע. ייתכן שלא יהיה מודע מה הוא מדבר עם הגוף שלהם, אך אחרים קבלת ההודעה. ודא כי זה מה שברצונך לשלוח. אודות המחבר: רמזי לידיה הוא מומחה עסקים, רמקול מקצועי, מאמן עסקי, מחברם של נימוסים שמוכרות תווית? הוספת הפולני שבונה רווחים. היא כבר המצוטטים או מופיעים ב- Wall Street Journal, משקיעים לעסק ' מדי יום, קוסמופוליטן, יום האישה. לקבלת מידע נוסף אודות תוכניות, המוצרים והשירותים שלהם, דואר אלקטרוני כדי