מודעות גוגל

הממשק של ה מאפשרת לנו להגדיר את מילות המפתח בהן לשלב ולהגדיר את התשלום הקמפיין שלנו קליק בבהירות רבה. זה הכרחי, אז להבין איך מילות המפתח של מודעות Google כדי להפוך אותם ביותר, למקסם את האיכות ואת התוצאה של הקמפיין. אחד הכלים בהם נעשה שימוש לפחות הם שלך מילות מפתח שליליות. פשוט על-ידי הזנת המילים אנחנו רוצים לאסור את חיפוש משתמשים כשלפניו סימן חיסור, כדי להימנע מודעות Google שלנו לצאת כאשר משתמש מבצע חיפוש. ראה מספר דוגמאות, כדי להבין את היקף פונקציה זו. דרך השימוש בהן היא על-ידי הזנת "-חינם", בדרך זו, מודעות Google שלך לא יפורטו כאשר משתמש מחפש בחינם שירותים.

יש צורך לנקוט זהירות בעת הגדרת מילות מפתח שליליות, כי אנו יכולים ייכללו חיפושים שעשויים להיות עניין שלנו. האידיאל הוא לשלב שלילי עם מילות מפתח של סוג התאמה. אם קבעת שלנו מודעות קמפיין גוגל עם התאמה מדויקת, ואז לא יהיו ספקות אודות אילו חיפושים מוחרם. אבל הקונקורדנציה נרחב או הסכם מוגדל יכול לשחק לנו תכסיס מלוכלך, עיבוד יעיל מודעות Google שלנו. כאשר אנו בוחרים התאמה רחבה, ואחת ממילות המפתח שלנו, למשל "טיולים על-ידי הרים", יהיה רשום גם בחיפושים כמו "טיולים-Ebro הרים בעמק הנהר", או "טיולי הרים על-ידי הגבעות". הסכם זה ישפיע גם שלנו מילות מפתח שליליות.

ואפילו יותר אם להאריך את ההסכם. בדוגמה שלעיל, עם הקונקורדנציה גם היא היתה שנבוא חיפושים כמו "הליכות דרך ההר" או "בהרים הולך". כתוצאה מכך, שלנו מילות מפתח שליליות מודעות Google יושפעו אף הם על-ידי הסכם מורחב זה. הקריטריון שחל הקונקורדנציה המורחב הוא Google, כמו מנוע החיפוש כי השופטים הם מילים נרדפות, מילים כי חל רפיון זה של הגדרת. את מילות מפתח שליליות מודעות Google שימושיים גם כאשר המפרסם יש שני קמפיינים של הודעות, רוצה להיות מאוד ספציפי לגבי חיפושים שבה יהיה רשום כל. לדוגמה, לטיול מאורגן שתרצה לפרסם "טיולים על-ידי הרים" גם "טיולים קיאקים ' יכול להיחשב שתי מערכות הלקוח אינם תואמים זה לזה כמו שרוצים שינוי קנה-מידה של הר בטח לא רוצה קיאק. הרב-תכליתיות בבחירה של מילות מפתח מודעות גוגל הוא כלי רב עוצמה שיעזרו לנו לשפר את המרות שלנו, להשיג תוצאות באיכות הגבוהה ביותר, עם חסכון כתוצאה התשלום הסופי קליק. למד את כל המשתנים בשימוש של מילות מפתח עם גוגל העמוק, ספר האלקטרוני סופית על מודעות גוגל.