שירות לקוחות

ניצחון חוויות לקוח שהרבה מחקר עשה מה הופך לקוח הזוכה לחוות. מה זה מה שהופך את הלקוחות לחזור לעסק שלך במקום עומד אדם אחר? אם עסקאות חוזרות נמוכה, מה הם עושים כדי לנסוע מרחק של הלקוחות שלהם? יש ערכת נושא חוזרת שעולה דרך החקירה של הלקוח הזוכה חוויות מבוססות על קוהרנטיות. מיכאל גרבר בספרו "Revisited E-המיתוס" שיחות זה תזמור. "תזמור הוא דבק המחזיק אותו במהירות אל תפיסת לקוחותיו". זה נראה התשובה פשטנית לבעיה מורכבת, אך לקחת רגע כדי לחשוב מנקודת המבט של הלקוח. כשמדובר עסק בפעם הראשונה, הלקוח כנראה לא הקימה את הציפיות על מה יהיה החוויה. עם האינטראקציה הראשון שלך קובע הסטנדרטים במוחו של הלקוח.

אם תגדיר גישה חיובית, הלקוח יחזיר כנראה. בפעם הבאה כי הם עושים זאת, הלקוח צריך לצפות אותו ממך. הם לא נותנים, בסופו של דבר, תאבד את הלקוח. כך, אם עקביות היא המפתח, איך עסק יבטיח את חוויית הלקוח עקבית? ראשית, להתחיל עם המדינה הקצה שברצונך ליצור. איזה ניסיון ללקוחות שירות (עליזה, מקצועי או מהר מאוד, ידידותי, להרגיש מוערך, וכו ')? עם זאת, לחשוב על דרכי אינטראקציה של לקוחות עם העסק שלך. החברה שלך אולי נקודות רבות טלפון ליצירת קשר, פנים אל פנים (בודדת או מרובה) אתרים, דואר אלקטרוני, אתר אינטרנט, דואר וכדומה. העסק שלך צריך להיות צפוי כל נקודה של איש קשר, כצפוי זהה. השידורים ללקוחות כאשר הם מקבלים חוויה של הנכנסות חנותו, חוויה שונה בעת שאתה מדבר בטלפון.

ההישג של קוהרנטיות מצטמצם למסמך בדיוק כיצד ברצונך החברה שלך להגיב בכל מצב. אם אינו מתועד להלן, איך האנשים בעסק שלך יודע למה אתה מתכוון? בטח אתה יכול להגיד להם, אך תהליך זה נופל לתוך חברות גדולות עם עובדים רבים ואתרים מרובים. עליך ליצור מערכות, הליכים בהם בדרך כלל מציעים חוויית שלהם בכל הרמות בוחרים של החברה שלך. עם כולם שלך עסקים להגיב באותו אופן, בכל פעם, הלקוח יודע בדיוק למה לצפות, ואת יכולה לסמוך עליך לספק את הסיסמה בכל פעם. תוכל לשכפל החוויה (win) זהה עבור הלקוח בניית המותג שלהם ואת הנאמנות שלהם. מייגן קשה הוא מחבר שפורסם, המאמן, מנחה רמקול. היא עובדת עם אנשי מקצוע כדי ליצור זרמי הכנסה בר קיימא ורווחי. להרוויח יותר כסף, יש פחות מתח! לקבלת מידע נוסף כדי להירשם לקבלת עצות חינם ומאמרים נוספים כגון אלה, בקר